Fransız DJ Yokoo ve Audiofly İstanbul’da!

dj-yokoo

Bu hafta ünlü Fransız DJ Yokoo ve house müziğin sevilen ikilisi Audiofly , Burn desteğiyle dans pistlerini ateşleyecek!

Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen Burn Enerji İçeceği son 1 yılda 250’den fazla DJ’yi,farklı mekan ve şehirlerde binlerce müzikseverle buluşturdu!

Bu hafta da Burn Enerji İçeceği desteğiyle Flamme ve Klein dünyaca ünlü DJ’leri ağırlayacak!

18 Ekim’de dans pistlerini ateşleyen ünlü DJ Yokoo, Burn Enerji İçeceği desteğiyle Flamme’da

Fransız DJ Yokoo, house müziğin en derin formlarına aşina. Tüm dünyada dans pistlerini sıcak synthleriyle ve derin baslarıyla ateşleyen isim Burn Enerji İçeceği desteğiyle Flamme’da DJ kabinine geçiyor. Ünlü plak şirketlerinden çıkardığı All Day I Dream, Musik Gewinnt Freunde, Kindisch, Get Physical, Moodmusic ve Plastic City gibi parçalarıyla global müzik sahnesinde kendine güçlü bir yer edinen Yokoo 18 Ekim’de etkileyici diskografisi ve farklı sounduyla İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.

20 Ekim’de House Müziğin sevilen İngiliz ikilisi AudioFly, Burn Enerji İçeceği desteğiyle Klein’da

Anthony Middleton’ın deneyselliği ve Luca Saporito’nun müzik bilgisinin birleşmesiyle yaklaşık 15 yıl önce Londra’daki klüplerde remix’leri ve edit’leriyle ismini duyurmaya başlayan Audiofly, kısa zamanda “Release Yourself” adlı efsanevi EP’ye imzasını atarak house müzik camiasının vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. 2007 yılında underground ve house sahnesine daha çok katkıda bulunmak için kurdukları Supernature Records, Ali Nasser, Alex Niggeman, Bearweasel, Amelie ve Boris Horel olmak üzere birçok sanatçı ile birçok yeteneği müzikseverlerle tanıştırdı.

Funky ve melodik parçalarıyla bağımlılık yaratan Audiofly, yayınladığı sayısız parçaya rağmen ilk albümü “Follow My Liebe”yi 2011 yılında çıkardı. Londra’dan İbiza’ya kadar dünyanın sayısız noktasında sahne alarak “Flying Circus” serisini oluşturan Audio Fly, yıllar boyunca house müzikte hem mainstream hem de underground’a hitap edebilen nadir isimlerden biri. Burn Enerji İçeceği desteğiyle 20 Ekim’de Klein’da DJ kabinine geçecek house müziğin orjinal ikilisi Audiofly’ın uzun süre akıllardan çıkmayacak bu performansını kaçırmayın!