Gamze Tombul’dan Kasım Ayı Burç Yorumları

SEVGİLİ YÜKSELEN KOÇLAR;

Merkür’ün 3 Kasım 26° Terazi Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; her türlü ikili ilişkilerinizde devam eden iletişim problemlerinize ve gelir-gider akışınızdaki dengesizlikler gibikonularınızda hızlı çözümlere ulaşabilirsiniz.

12-13 Kasım tarihleri arasında Oğlak Burcunda gerçekleşecek olan Jüpiter–Plüton Kavuşum açısı; geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında değişimin ilk adımlarının atıldığı kariyer yaşamınız ve toplum önündeki duruşunuzla ilgili köklü, devrimsel değişikliklere dikkat çekiyor olacak. Uzun emekler sonucunda beklenen terfiyi alabilir, evlilik birliğinizi kurabilir, şehir veya sektör değişikliği gibi hayati kararlar alabilirsiniz.

Mars’ın 14 Kasım 16° Koç Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; Hayat enerjiniz artıyor.Bu süreçte; kendinizle ilgilenmek, motivasyonlarınızı güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için gökyüzünün desteğini alıyor olacaksınız.

15 Kasım 23° Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile beraber; mali konularınızdaki gelir-gider akışı, eş veya ortakların kazançları, miras ya da sigorta yoluyla elinize geçecek olan paralar ve ödeme kalemlerinizle ilgili gündemlerinizde yeni adımlar atabilir, ruhsal anlamda korkularınızla yüzleşme cesareti bularak terapi, meditasyon gibi şifa çalışmalarına başlayabilirsiniz.

30 Kasım 8° İkizler Burcunda gerçekleşecek olan ay Tutulmasıyla beraber; uzmanlık edinmek adına başladığınız kısa eğitimler, daha önceden başlatmış olduğunuz girişimleriniz ve akraba, kardeşler, yakın çevrenizdeki kişilerle ilgili gündemleriniz olumlu yönde sonuçlanıyor olacaktır.

SEVGİLİ YÜKSELEN BOĞALAR;

Merkür’ün 3 Kasım 26° Terazi Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; çalışma ortamınızla ve iş arkadaşlarınızda yaşadığınız iletişim problemleri çözümlenebilir. Sorumluluklarınızı daha az zorlanarak yerine getirebilir, sahip olduğunuz projelerinizdeki yavaş giden konular çözüme ulaşabilir.

12-13 Kasım tarihleri arasında Oğlak Burcunda gerçekleşecek olan Jüpiter–Plüton Kavuşum açısı; geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında değişimin ilk adımlarının atıldığı yükseköğrenim, adli sürece tabi olan işleriniz, eşinizin ailesiyle ilgili konularınız ve yurtdışı bağlantılı işlerinizle ilgili köklü değişimlere dikkat çekiyor olacak. Okul değiştirebilir, işinizi sosyal medya ortamına taşıyabilir ya da yurtdışına yerleşme planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Mars’ın 14 Kasım 16° Koç Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; korkularınızla yüzleşmiş, iç dünyanızı düzenlemiş ve yeni başlangıçlara hazır bir şekilde enerji ile dolu olabilirsiniz.

15 Kasım 23° Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile beraber; her türlü ikili ilişkilerinizdeki sorunları çözümleyebilir, yeni bir sayfa açabilirsiniz. Kalbi boş olanlar ciddi bir ilişkiye başlayabilir, ortaklı işler yapanlar ise yeni anlaşmalara imza atabilir.

30 Kasım 8° İkizler Burcunda gerçekleşecek olan ay Tutulmasıyla beraber;gelir-gider kalemlerinizdeki dengesizlik düzene girecektir. Daha fazla kazanç sağlamak adına kendi yeteneklerinizi ön plana rahat bir şekilde çıkartabileceksiniz.

SEVGİLİ YÜKSELEN İKİZLER;

Merkür’ün 3 Kasım 26° Terazi Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; çalışma hayatınız, sağlık konularınız, sorumluluklarınız, çocuklarınız ve romantik ilişkilerinizle ilgili sürüncemede olan konular netlik kazanıyor olacak.

12-13 Kasım tarihleri arasında Oğlak Burcunda gerçekleşecek olan Jüpiter–Plüton Kavuşum açısı; geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında değişimin ilk adımlarının atıldığı eş ya da ortakların kazançları, miras nafaka, ödeme planlarınız ve cerrahi müdahale gerektiren sağlık problemlerinizle ilgili konularınızda köklü değişimler dikkat çekiyor olacak.

Mars’ın 14 Kasım 16° Koç Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; kendinize güveniniz artıyor. Sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçirmek, aktivitelere katılmak size iyi gelecektir. Hayalini kurduğunuz büyük planlarınızı hayata geçirmek için gereken enerjiyi bulacaksınız.

15 Kasım 23° Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile beraber; çalışma hayatınızda yeniliklerle karşılaşabilir, yeni sorumluluklar yüklenebilir ve sağlık konularınızı gözden geçirebilirsiniz. Düzenli beslenme ve spor alışkanlığı edinmek için uygun bir dönemde olacaksınız.

30 Kasım 8° İkizler Burcunda gerçekleşecek olan ay Tutulmasıyla beraber; “önce ben” dediğiniz bir süreç başlıyor. Kendinizi dünyaya ve çevrenize daha iyi ifade etmek adına hayata bakış açınıza, bedeninize, dış görünüşünüze ve motivasyon kaynaklarınıza reset atmak için harekete geçmenin tam zamanı..

SEVGİLİ YÜKSELEN YENGEÇLER;

Merkür’ün 3 Kasım 26° Terazi Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; sevgi ve değer konularında hissettiğiniz öz güven problemleri, romantik ilişkilerinizdeki iletişim sorunları, çocuklarınızla ilgili problemleriniz ve babanız ya da aile üyelerinin kazançlarıyla alakalı konularda sürüncemeye giren her türlü gündeminiz hızla çözüme kavuşuyor olacak.

12-13 Kasım tarihleri arasında Oğlak Burcunda gerçekleşecek olan Jüpiter–Plüton Kavuşum açısı; geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında etkisini hissettiğiniz her türlü ikili ve ticari ilişkilerinizle ilgili konularda köklü değişimler dikkat çekiyor. Sorunlu giden evliliğinizi ve iş ortaklığınızı sonlandırabilir ya da çözümleme yoluna gidebilirsiniz. Var olan romantik ilişkilerimiz ciddiyete dökülebilir. Değişime açık olmanız bu dönem hayati önem taşımaktadır.

Mars’ın 14 Kasım 16° Koç Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; kariyer ortamınızda yaşadığınız çatışmalar son buluyor. Beklenen terfiler, pozisyon değişikliği gibi konularınız hız kazanarak çözümlenebilir. Evlilik bağı kurma, taşınma ya da şehir değişikliği gibi aksamalar yaşadığınız gündemleriniz hız kazanıyor olacak.

15 Kasım 23° Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeniay; çocuk sahibi olmak isteyenlere desteğini sunuyor olacak. Bu süreçte; Yeni bir hobiye başlayabilir, size keyif veren şeylere daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Aşk kapınızı her an çalabilir gözleriniz açık olsun.

30 Kasım 8° İkizler Burcunda gerçekleşecek olan ay Tutulmasıyla beraber; inziva döneminiz son buluyor. İçsel dünyanızı düzenlemiş ve planlarınızı yapmış olarak yeni girişimlere hazır olacaksınız.

SEVGİLİ YÜKSELEN ASLANLAR;

Merkür’ün 3 Kasım 26° Terazi Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; ev halkıyla iletişim problemleriniz, taşınma, varlıklarınızın alım-satım işlemleri, ev tadilatı gibi sürüncemeye giren konularınız ve girişimde bulunmak istediğiniz konular hız kazanarak çözümlemeye gidiyor olacak.

12-13 Kasım tarihleri arasında Oğlak Burcunda gerçekleşecek olan Jüpiter–Plüton Kavuşum açısı; geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında etkisini hissettiğiniz çalışma ortamınızda, sorumluluk alanlarınızda ve sağlık konularınızda köklü değişimlere dikkat çekiyor olacak. Çalışma arkadaşlarınız değişebilir, yeni sorumluluklar edinebilirsiniz. Sağlığınıza öncelik vermeniz bu süreçte büyük önem taşımaktadır.

Mars’ın 14 Kasım 16° Koç Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; yükseköğrenim, yurtdışı bağlantılı işleriniz ya da seyahatleriniz, adli sürece tabi olmuş konularınız, eşinizin ailesiyle ilgili gündemlerinle ilgili sıkıntılı konularınız hız kazanıyor olacak. Sorunları çözmek adına gereken enerjiyi kendinizde bulacaksınız.

15 Kasım 23° Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeniay; hane içinde yeniliklere dikkat çekiyor olacak. evinizi güzelleştirmek, taşınmak, varlıklarınızın alım-satım işlemlerini yürütmek için uygun bir zamanda olacaksınız.

30 Kasım 8° İkizler Burcunda gerçekleşecek olan ay Tutulmasıyla beraber; sosyalleşme isteğiniz artış gösterebilir. Büyük hayat planlarınızla ilgili girişimlerde bulunmak ya da var olan planlarınızı keyifle noktalandırmak içinde uygun bir dönemde olacaksınız.

SEVGİLİ YÜKSELEN BAŞAKLAR;

Merkür’ün 3 Kasım 26° Terazi Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; uzmanlaşmak adına almayı düşündüğünüz ya da aldığınız kısa eğitimleriniz, küçük ticari anlaşmalarınız ve girişimcilik planlarınızda gecikmeye ve aksamaya takılan her konu hız kazanıyor olacak.

12-13 Kasım tarihleri arasında Oğlak Burcunda gerçekleşecek olan Jüpiter–Plüton Kavuşum açısı; geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında etkisini hissettiğiniz çocuklarınızla ilgili gündemleriniz, kazanç sağlamayı planladığınız hobileriniz ve romantik ilişkilerinizin ilerleyişiyle ilgili konularda köklü değişimler dikkat çekiyor olacak. Çocuk sahibi olmaya karar verebilir, romantik ilişkilerinizi ciddiyete dökebilirsiniz.

Mars’ın 14 Kasım 16° Koç Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; eş ya da ortaklarınızın kazançları, gelir-gider kalemlerinizdeki konularınız, cerrahi müdahale gerektiren fiziksel problemleriniz ya da ruhsal sağlığınız için görmeniz gereken tedavileriniz gibi gündemlerinizde hızlı eylemlere geçebilirsiniz. Aşırıya kaçan harcamalarınızı düzenlemek için de uygun dönemde olacaksınız.

15 Kasım 23° Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeniayla beraber; küçük ticari anlaşmalar ve girişimcilik planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

30 Kasım 8° İkizler Burcunda gerçekleşecek olan ay Tutulmasıyla beraber; kariyerinizle ilgili konular, şehir veya ev değişimi gibi konularınız dikkat çekiyor olacak. İş ya da sektör değişikliğine gidebilir. Var olan işinizde beklediğiniz terfi ile ilgili haberler alabilirsiniz.

SEVGİLİ YÜKSELEN TERAZİLER;

Merkür’ün 3 Kasım 26° Terazi Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; aşırı harcamaya bağlı olarak finansal konularınızdaki dengesizlikler, yaptığınız yatırımlardan elde ettiğiniz kazançların miktarıyla ilgili sıkıntılı olan konularınız hız kazanarak çözümlemeye gidebilir.

12-13 Kasım tarihleri arasında Oğlak Burcunda gerçekleşecek olan Jüpiter–Plüton Kavuşum açısı; geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında etkisini hissetmiş olduğunuz, aile büyüklerinizle ilgili konulara, varlıklarınızın alım satım işlemlerine ve taşınma, ev tadilatı gibi olaylarınızda köklü değişimlere dikkat çekiyor olacak. Bu süreçte hane içindeki sıkıntılı konular mecburi olarak çözüme gidecektir.

Mars’ın 14 Kasım 16° Koç Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; problemli giden her türlü ikili ilişkilerinize karşı vereceğiniz tepkiler daha sakin olacaktır. Evliliğinizde ya da romantik ilişkilerinizde aradığınız heyecanı getiren siz olabilirsiniz.

15 Kasım 23° Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeniayla beraber; İş kurma planlarınızı hayata geçirebilir, yetenekleriniz vasıtasıyla gelir elde edebilir ve büyük yatırımlar yapabilirsiniz.

30 Kasım 8° İkizler Burcunda gerçekleşecek olan ay Tutulmasıyla beraber; duygusal olarak yorulduğunuzu hissettiğiniz adli sürece tabi olmuş konularınız, eşinizin ailesiyle yaşadığınız problemler, yurtdışı bağlantılı projeleriniz, sosyal medya aracıyla yürüttüğünüz işlerinizle ilgili sıkıntılı konularınız çözümlemeye gidebilir.

SEVGİLİ YÜKSELEN AKREPLER;

Merkür’ün 3 Kasım 26° Terazi Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; kendinizi dünyaya ve çevrenize karşı daha doğru ifade ediyor, fikir ve görüşlerinizle dikkat çekiyor olacaksınız.

12-13 Kasım tarihleri arasında Oğlak Burcunda gerçekleşecek olan Jüpiter–Plüton Kavuşum açısı; geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında etkisini hissetmiş olduğunuz, yakın çevre, kardeşleriniz ve akrabalarınızla ilgili gündemleriniz, küçük ticari anlaşmalarınız, kendi işinizi kurma gibi konularınızda köklü değişimler dikkat çekiyor olacak. Bu süreçte; problemli konularda ne yapacağınızı bilemiyor gibi hissedebilirsiniz. Akışta ve sakin kalmanız büyük önem taşımaktadır.

Mars’ın 14 Kasım 16° Koç Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; finansal konularınızda yaşadığınız dengesizlikleri düzeltmek için eyleme geçebilir, sağlık konularınız ve eş ya da ortaklarınızın kazançlarıyla ilgili problemli konularınızı hızlıca çözümleyebilirsiniz.

15 Kasım 23° Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeniay; fiziksel görünümünüzde değişiklik yapmak, sağlıklı beslenme ve düzenli spor alışkanlığı edinmek ve estetik yaptırmak için uygun bir süreç sağlayacaktır.

30 Kasım 8° İkizler Burcunda gerçekleşecek olan ay Tutulmasıyla beraber; ödeme kalemlerinizi yeniden gözden geçirmek isteyebilir, varsa sürüncemeli giden miras konularınız sonuçlanabilirsiniz. Ruhsal yorgunluğunuzu dikkate alarak meditasyon, yoga, dua gibi şifa çalışmalarına başlamak için uygun bir dönemde olacaksınız.

SEVGİLİ YÜKSELEN YAYLAR;

Merkür’ün 3 Kasım 26° Terazi Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; korkularınızdan arındınız. İçsel muhasebenizi yaparak ve büyük hayat planlarınızı yoluna koymak için girdiğiniz inzivadan çıkıyor olacaksınız.

12-13 Kasım tarihleri arasında Oğlak Burcunda gerçekleşecek olan Jüpiter–Plüton Kavuşum açısı; geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında etkisini hissetmiş olduğunuz, özgüven, değer konularınıza ve para, kazanç kapılarınızdaki köklü değişimlere dikkat çekiyor olacak. Bu süreçte yeteneklerinize güvenmeyi ve tutumlu olmayı öğrenmiş olmanız yeni gelir kapıları açmanızda size cesaret veriyor olacak.

Mars’ın 14 Kasım 16° Koç Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; Aşk hayatınız canlanıyor. Var olan ilişkinize heyecan getirebilir var olan problemleri hızlıca çözebilirsiniz.

15 Kasım 23° Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeniayla beraber; çalışma ortamınızda ya da mesleğinizde değişikliğe gitme kararı alabilir, kendinize yeni sorumluluk alanları oluşturabilirsiniz. Büyük bir hevesle hayata geçirmek isteğiniz planlarınızın kendinize stres oluşturmamasına dikkat etmeniz önem taşımaktadır.

30 Kasım 8° İkizler Burcunda gerçekleşecek olan ay Tutulmasıyla beraber; her türlü ticari ve romantik ilişkilerinizde sizi ruhsal olarak yormuş olan konularınızı çözüme kavuşturmak adına masaya yatırabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde  ‘ben ve biz’ dengesini bozmadan kendi fikir ve görüşlerinizi daha fazla ortaya koymayı denemeniz fayda sağlayacaktır.

SEVGİLİ YÜKSELEN OĞLAKLAR;

Merkür’ün 3 Kasım 26° Terazi Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; kariyer yaşamınızda edindiğiniz arkadaşlarınızla ya da sosyal çevrenizle yaşadığınız iletişim problemleri son buluyor olacak.

12-13 Kasım tarihleri arasında Oğlak Burcunda gerçekleşecek olan Jüpiter–Plüton Kavuşum açısı;geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında etkisini hissetmiş olduğunuz, hayata bakış açınız, çevrenize ve dünyaya kendinize ifade edişi şekliniz ve fiziksel görünüşünüzle ilgili köklü değişimlere dikkat çekiyor olacak. Artık ayaklarınızın yere daha sağlam bastığını hissedebilir, dengede kalmak adına kendi mutluluğunuz ve isteklerinize öncelik vermeniz gerektiğini fark edebilirsiniz.

Mars’ın 14 Kasım 16° Koç Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; Aile ve hane içinizde yavaş giden konularınız, sahip olduğunuz varlıklarınızın alım-satım işlemleri ve taşınma gibi konularınız hız kazanıyor olacak.

15 Kasım 23° Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeniayla beraber; büyük hayat planlarınıza yön vermek ve gerçekleştirmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni çevrelere girebilir, kariyer hayatınıza destek sağlayacak kişilerle tanışabilirsiniz.

30 Kasım 8° İkizler Burcunda gerçekleşecek olan ay Tutulmasıyla beraber; çalışma ortamınızda çözümlenmeyen konulara bir nokta koymanız gerekebilir. Üzerinize fazladan aldığınız sorumluluklarınız yükü ruhsal ya da fiziksel rahatsızlık olarak önünüze çıkabilir. Ruhsal kapasitenizi aşan konulara fazladan efor sarf etmemeye dikkat etmelisiniz.

SEVGİLİ YÜKSELEN KOVALAR;

Merkür’ün 3 Kasım 26° Terazi Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; kariyer konularınızda gecikmeye uğrayan terfi ve pozisyon değişikliği gibi konularınız hız kazanırken, evlilik hazırlığında olanlarınızın ise karşılaştıkları gecikme ve engeller bir bir çözüme ulaşıyor olacak.

12-13 Kasım tarihleri arasında Oğlak Burcunda gerçekleşecek olan Jüpiter–Plüton Kavuşum açısı; hayatın getirdiği sorumlulukları layıkıyla yerine getirememe korkusuyla yüzleşmeniz ve olduğunuz halinizle ‘yeterli’ olduğunuzu size hatırlatmak için bir kere daha sahneye çıkıyor olacak. Bu süreçte güçlü rüyalar görebilirsiniz. İhtiyacı olanlara yardımlarda bulunmak, yaşlıların ve büyüklerin gönlünü hoş tutmak sizi şifalandıracaktır.

Mars’ın 14 Kasım 16° Koç Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; zihniniz daha hızlı ve güdülerinize dayalı olarak çalışıyor olacak. Daha önceden başlatmış olduğunuz uzmanlık edinmek adına aldığınız kısa eğitimler, küçük ticari anlaşmalar ve girişimleriniz hız kazanıyor olacak.

15 Kasım 23° Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeniayla beraber; kariyer konularınızda terfi, pozisyon ya da iş değişikliği konularınız gündeme gelebilir.

30 Kasım 8° İkizler Burcunda gerçekleşecek olan ay Tutulmasıyla beraber; Çocuklarınızla alakalı ve aşk hayatınızla ilgili problemli konuları sonuçlandırabilirsiniz. Hobi olarak başladığınız size keyif veren işlerinizi gelir kapısına dönüştürmek için adımlar atabilirsiniz.

SEVGİLİ YÜKSELEN BALIKLAR;

Merkür’ün 3 Kasım 26° Terazi Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; eşinizin ailesiyle yaşadığınız iletişim problemleri çözülürken, gecikme ve aksamalar yaşadığınız yükseköğrenim konularınız, yurtdışı bağlantılı işlerinizde ya da projeleriniz, adli sürece tabi olmuş konularınız hız kazanıyor olacak.

12-13 Kasım tarihleri arasında Oğlak Burcunda gerçekleşecek olan Jüpiter–Plüton Kavuşum açısı; geçtiğimiz Nisan ve Haziran aylarında etkisini hissetmiş olduğunuz, büyük hayat planlarınızla ilgili adımlarınıza ve sosyal çevrenizdeki köklü değişikliklere dikkat çekiyor olacak. Evlilik ya da iş kanalıyla sosyal çevreniz ve arkadaş ortamınız değişebilir, uzun emekler verdiğiniz büyük hayat planınızdan vazgeçebilir ya da başka bir projeye başlamak için rafa kaldırabilirsiniz.

Mars’ın 14 Kasım 16° Koç Burcunda Retro hareketini sonlandırmasıyla beraber; kurmuş olduğunuz yeni iş kollarından gelen kazançlarınız artış gösterebilir.

15 Kasım 23° Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeniayla beraber; uzaklara seyahat ederek ya da gitmek istediğiniz yerlerin kültür ve inançlarını derinlemesine incelerek ruhani bir yolculuğa çıkmak size iyi gelecektir. Ruhsal olarak kendiniz bulmanıza yardımcı olacağını düşündüğünüz şifa eğitimlerine katılmak için uygun bir süreçte olacaksınız.

30 Kasım 8° İkizler Burcunda gerçekleşecek olan ay Tutulmasıyla beraber; Aile büyüklerinizle ilgili çözülmeyen konular, varlıklarınızın alım-satım işlemleriyle alakalı gündemleriniz ve aile içinde uzlaşılamayan konularınızı sonuçlandırabilirsiniz.