Gelin Hamamı; Tarihi Çeşme Hamamında Yaşanır

gelin hamamı

Hayatınızın en önemli günü veya gecesinden önce sevdiklerinizle unutulmaz saatler geçireceğiniz alternatif programlardan biri de ‘Gelin Hamamı’. The Galata İstanbul Hotel MGallery by Sofitel’in içinde yer alan Tarihi Çeşme Hamamı servisi, uygulamaları, ritüelleri ve dekorasyonuyla size unutulmaz bir program sunuyor.

Osmanlı Dönemi’nden kalan bir gelenek olan gelin hamamı, günümüzde de pek çok gelin adayı tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle son dönemlerde farklı konseptler ile birleşerek sunulan gelin hamamı eğlencesi, hem gelin adayı hem de davetliler için unutulmaz anların yaşanmasına yardımcı oluyor. Tarih kokan bu geleneği yaşatmak ve sevdiğiniz arkadaşlarınızla harika bir gün geçirmek için gelin hamamı önerisini düşünebilirsiniz. Hamamda ‘Bekarlığa Veda’ veya düğün öncesi stres atmak ve kız kıza mükemmel bir gün geçirmek için bekârlığa veda partisi düşünüyor olabilirsiniz. Her tür eğlenceyi hamamda yapma şansınız olabiliyor.

Farklı ve unutulmaz bir gün geçirmek isteyenler için, The Galata İstanbul Hotel MGallery by Sofitel’in içinde yer alan Tarihi Çeşme Hamamı; yüksek tavanları, ihtişamlı kubbesi, ahşap detayları ve özgün motifleriyle suyun iyiliğine kendini teslim etmek isteyenleri bekliyor.

Düğün öncesi hem cildinize hem de zihninize güzel bir bakım yaptırmanız gerekiyor. Bu özel güne hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazırlanmak için en uygun yerlerden birisi de hamam oluyor. Gelin hamamı için ayarlayacağınız hamamda, cilt bakımı, yüz bakımı, manikür, pedikür, masaj, kese ve saç bakımı gibi hizmetler de sunuluyor. Tıpkı Çeşme Hamamı’nda olduğu gibi.

Çeşme Hamamı’nda hamam klasikleri, hamam ritüelleri, SPA klasikleri ve SPA yolculukları programlarından birini yaptırabilir unutulmaz bir gün ya da gece geçirebilirsiniz. Nasıl mı? Mesela geleneksel Türk hamamında köpük masajı eşliğinde gevşemenin ve temizlenmenin keyfini çıkarabilir, geleneksel Fas hamamı uygulamasıyla Fas siyah sabunuyla cildinizi besleyip

arındırabilirsiniz. Sıkılaştırıcı ölü deniz tuzlu, besleyici tahıl ve ballı, arındırıcı organik nohutlu, şımartıcı alum kristalli bakımı ya da rahatlatıcı argan kristalli bakımı da uygulatabilirsiniz.

Gelin hamamı yaptırırken hamam uygulamaları haricinde SPA uygulamalarını tercih edenler için de Çeşme Hamamı’nın farklı seçenekleri var. Baş, boyun, omuzlar, sırt gibi vücudunuzun belirli bölgelerine odaklanarak masaj, sıcak taş masajı yaptırabilir ya da uzun ve akıcı hafif dokunuşlar, değişken ve art arda gelen dirsek hareketleriyle Hawaiian Lomi Lomi masajını tercih edebilirsiniz. Tabii seçenekler bunlarla sınırlı değil. Onlarca farklı uygulama müşterileri mutlu etmek için Çeşme Hamamı menüsünde yer alıyor.

Gelin Hamamı için Çeşme Hamamını seçin; size de bu güzel günün keyfini doyasıya çıkarmak kalsın.

Randevu için: 0212 317 34 00