Gerçek Hayattan Kopmaya, Yeni Bir Dünyaya Girmeye Hazır Mısın?

offtown festival 2018

Gerçek hayattan kopmaya, yeni bir dünyaya girmeye hazır mısın? Geleneksel bahar şenliği konseptine meydan okuyan “Offtown Festival”, Sabancı Üniversitesi kampüsünde 12 Mayıs tarihinde gerçekleşecek. 

“Offtown Festival”, dört farklı “town”dan oluşacak ve katılımcılarına keşfedecek birçok aktivite ve alan sunacak. Peki nedir bu “town”lar? Kendine özel aktiviteleriyle bambaşka atmosfere sahip olan alanlar bunlar… özgürce dans edebileceğiniz ve  içinde sınırsız dans olan “Town of Dance”,meydan okumayı sevenler için “Town of Sports”, gün boyu müzik dinlemek ve keyif yapmak isteyenler için “Town of Music”, sosyal ve kültürel etkinlikleriyle “Towns of ArtsandHobbies”, Sadece bu kadar da değil.Farklı tatlarla buluşacağınız “Food Court” ve festivalin kilit noktası – özel sanatçıların yer aldığı ve farklı müzik türleriyle buluşabileceğiniz  “GardenStage” ve “The Great Hall” da festivalde.

Sabancı Üniversitesi’nin kocaman kampüsüne yayılmış bu festivalde yapacak bir şeyler bulamamak neredeyse imkansız olacak. Amatör grupların müzik performanslarından dansçıların gösterilerine, spor turnuvalarından interaktif oyunlara, her şeyi görmek ve denemek için vakit yeterli olmayabilir bile!