Grand Hyatt İstanbul’da Sevgililer Günü’nü Unutulmaz Kılın

Decorated dinner table with beautiful pink roses

Grand Hyatt İstanbul, romantik bir akşam geçirmek isteyen çiftler için müzik ve lezzet dolu bir program hazırladı. Ünlü şef Fabio Brambilla tarafından Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan mönüye, ünlü piyanist Aslı Güral aşk şarkılarıyla eşlik edecek. Sevgilileri, Grand Hyatt İstanbul’da unutulmaz bir akşam bekliyor.

Grand Hyatt İstanbul, 34 Restoran’da baş başa bir akşam yemeği ve canlı müzik eşliğinde 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya davet ediyor. 34 Restoran’ın executive şefi Fabio Brambilla’nın 5 aşamadan oluşturduğu menü duyularınıza hitap ederken piyanist Aslı Güral ise sevgililere hem romantik anlar hem de eğlenceli bir repertuvar ile eşlik edecek.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Library Bar’da şömine başında kokteyller sunan Grand Hyatt İstanbul, güller eşliğinde romantik bir ortamda çilekli çikolatanın eşlik edeceği 50 dakikalık çift masajını 750 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor.

İçkisiz Sevgililer Günü akşam yemeği, bir gece konaklama, açık büfe kahvaltı ve geç check out imkanı sunan Grand Hyatt İstanbul’un konaklama paketi fiyatı 160 Euro.

34 Restoran’da yer alan Sevgililer Günü yemeğine katılmak ve geceyi Aslı Güral’ın şarkılarıyla tamamlamak isteyen çiftlere ise kişi başı içkisiz 220 TL’den sunuluyor.