Guardians Of The Galaxy 3 İptal Edilebilir!

guardians of the galaxy

Guardians of the Galaxy ekibinin üyelerinden biri olan Drax the Destroyer’a hayat veren Dave Bautista, yaptığı açıklamalar ile birlikte Marvel’a meydan okudu.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günler James Gunn, attığı pedofili ve tecavüz göndermeli tweetlerinden dolayı Marvel’dan kovuldu.

James Gunn’ın gündemi bu kadar sarsmasının sebebi ise kendisinin Marvel’ın tepe yönetmenlerinden biri oluşu. Hatta Avengers 4’ten sonra gelecek olan uzay filmlerine yön verecek isimlerden biriydi. Asıl olay ise bu kovulmanın ardından gelen Dave Bautista açıklaması.

Guardians of the Galaxy ekibinin en önemli üyelerinden biri olan Drax the Destroyer’a hayat veren Dave Bautista, yaptığı açıklamalar ile birlikte Marvel’a meydan okudu. Guardians of the Galaxy 3 filminin çalışmalarına devam eden yönetmenin kovulmasından sonraki kriz ise hala devam ediyor. Yerine farklı bir yönetmen atanacağı açıklanmıştı.

Yapılan bu yol ayrımından sonra serinin oyuncuları James Gunn’a destek vermişlerdi. Bu desteğin en büyüğü ise şüphesiz Dave Bautista’dan geldi. Bautista yaptığı bir konuşmada bu desteğine devam etti ve işi adeta bir adım daha ileriye götürdü diyebiliriz.

Guardians of the Galaxy 3 iptal edilebilir!

Short List sitesi ile bir röportaj gerçekleştiren Bautista; “Hiç kimse tabi ki atılan bu mesajları savunmuyor fakat olay iyi bir adamı karalama kampanyasına dönüşmüş durumda.

Olaydan sonra Chris Pratt ile konuştum ki kendisi biraz tutucudur ve dua edip düşünmek için zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Ben ise ‘başlarım böyle işe, bu bir saçmalık. James tanıdığım en kibar ve saygılı insan’ modundaydım. Şimdi ise Marvel, onun senaryosunu kullanmaz ise beni kontratımdan ve bu projeden almalarını isteyeceğim”  dedi.

Anlaşılan Guardians of the Galaxy ekibinde işler yolunda gitmiyor. Ne dersiniz? Bu konuda Marvel bir aksiyon alacak mı yoksa görmezden mi gelecek?