Hafta Sonu Etkinlik Önerileri!

Burn Enerji İçeceği

Burn Enerji İçeceği Mayıs ayında Hip-Hop ve Elektronik Müzik Sevenleri Etkinlikleri ile Coşturuyor.

Burn Enerji İçeceği elektronik ve Hip-hop müzik severleri mutlu etmeye devam ediyor. Mayıs ayında Hypnos Hall ve Klein’da gerçekleşecek 2 büyük elektronik müzik etkinliği ile 2016 ve 2017 yıllarında Burning Man’de sahne alan Luciano ve Bedouin’i dinleme fırsatı sunarken “Burn Hip-hop is Back” ve Burn Battle Zone” etkinliklerinde Hip-Hop arenasını canlandırıp Hip-Hop severleri de mutlu ediyor. Burn Enerji İçeceğini takip edenler için Mayıs ayı müzik dolu geçiyor.

 

04 Mayıs Luciano Candenza Weekend / Hypnos Hall

İstanbul’un yeni festival deneyimi Big Burn İstanbul Nights kapsamında ilk etkinlik 4 Mayıs Cuma Gecesi elektronik müziğin yeni gözdesi Hypnos Hall’da BigBurn İstanbul serisi kapsamında Cadenza İstanbul Weekend.

Elektronik müzik dünyasının yıldız isimlerinin başında gelen, İbiza’nın en heyecan verici partilerinin arkasındaki isimLuciano; Minimal Techno’dan House ve Latin melodilere uzanan eklektik setleriyle kalıpların dışına çıkan bir prodüktör. Elektronik müziğin en eski ve uluslararası tek etkinliği “DJ Awards” ta içinde en iyi uluslararası DJ ödülünün de olduğu 10 dalda adaylığı ve toplam 5 ödül kazanımı var!

Tüm dünyanın dinlediği, ödüllü DJ Luciano ile uluslararası bir deneyim yaşamak için 4 Mayıs Cuma gecesi Hypnos Hall’a bekleniyorsunuz.

05 Mayıs Hip Hop is Back 3 / Dorock XL

“Burn Hip Hop is Back“ 05 Mayıs’ta Dorock XL sahnesinde gerçekleşecek. Kadıköyacil’in 2017’de başladığı “Hip Hop is Back” serisinin 3. etkinlikleri Burn Enerji içeceği sponsorluğunda Dorock XL’da gerçekleşecek. Etkinlikte Rap ve Hip-Hop müziğin efsane ismi Ceza, 2018 yılının tartışmasız en çok sevilen, merak edilen ve dinlenen müzisyeni ve Ezhel dışında Ayben, Yener Çevik, 9 Canlı, Sansar Salvo, Fate Fat, Agab, Cashflow, İstanbul Trip, Kadıköyacil ve Kamufle de yer alacak.

Tüm gün sürecek etkinlikte 14:00- 17:00 saatleri arasında DJ Performansları, 2000 TL ödüllü Breakdance & Graffiti yarışmaları gibi eğlenceli ve alternatif etkinlikler gerçekleşecek. Dorock XL’ı enerjisi ile yıkacak konserler ise 18:00 itibariyle başlayacak. Biletler Biletix’te ve Dorock XL gişelerinden temin edilebilir.

11 Mayıs Bedouin / KLEIN

Doğu’nun gizemi ve Batı’nın cesareti bir araya geldiğinde bakın neler oluyor! Tamer Malki ve Rami Abousabe’nin Brooklyn semalarında hayata geçirdiği bir proje bedevi anlamına gelen Bedouin ortaya çıkıyor… 2018 Coachella’nın her iki haftasında da sahne alan Bedouin; sözsüz deep müziğin en başarılı isimlerinden biri. Aynı zamanda 2017 Big Burn İstanbul’la katılanların efsane performansı ile hatırlayacakları isim 11 Mayıs Cuma akşamı Klein’da tekrar İstanbul’un elektronik müzik tutkunları için sahnede olacak. İçinizdeki ateşin çağrısına kulak verin siz de bu efsane akşamda Klein’da yerinizi alın.

12 Mayıs Burn Battle Zone Eskişehir / Espark AVM

Moskova, Kiev, Krakow ve İstanbul’dan sonra şimdi de Eskişehir’de gerçekleşecek olan “Burn Battle Zone”’da eğlence, müzik, dans ve enerji eksik olmayacak!

Burn Enerji İçeceğinin desteği ve Tepebaşı Belediyesi‘nin katkıları ile gerçekleşecek BURN Battle Zone Eskişehir’de 12 Mayıs Cumartesi akşamı düzenlenecek. Burn Battle Zone ile Eskişehirliler dans, enerji ve eğlence dolu unutulmaz bir gün yaşayacak! Pek çok ülkede düzenlenen ve Türkiye’de gerçekleşen bugüne kadar düzenlenmiş en büyük hip-hop etkinliklerinden birinde sahne alacak isimler; Türkçe Rap’in uluslararası sahnedeki sesi, hepimizin yakından tanıdığı CEZA ve yeni neslin yükselen yıldızları AYBENFate FatSansar SalvoJoker ve DJ Sivo olacak. Saat 18:00’da başlayacak ve ücretsiz olacak etkinliğe tüm Eskişehirli müzik severler davetlidir.

Türkiye’de ve dünyada elektronik müziğe yön veren Burn Enerji İçeceğinin birbirinden eğlenceli etkinliklerinden haberdar olmak ve hiçbirini kaçırmamak için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Instagram: https://www.instagram.com/burn_tr/

Instagram: https://www.instagram.com/bigburn.istanbul/

Twitter: https://twitter.com/bigburnistanbul

Facebook: https://www.facebook.com/BurnEnergy.tr/