Hafta Sonunda Bu Konserler Kaçmaz

Burada Müzik Var

Bu hafta sonunda kendini müziğin büyülü dünyasına bırakmak isteyenleri cumartesi ve pazar günleri için iki farklı seçenek bekliyor. 29 Eylül Cumartesi günü “ Burada Müzik Var ” etkinlikleri kapsamında Moda Kayıkhane’de sırasıyla Burcu Tatlıses, Bülent Ortaçgil ve Bulutsuzluk Özlemi sahne alıyor.

Söz yazarı kimliğiyle birçok başarılı şarkıda imzası olan Burcu Tatlıses, Burada Müzik Var etkinlikleri kapsamında 29 Eylül Cumartesi akşamı gecenin açılışını yapacak.Burcu Tatlıses konserde hem ilk albüm şarkılarını söyleyecek hem de yeni albümü “Uzaklar’da” yer alan eserlerini ilk kez sahneye taşıyacak.

Pazar Günü de Muhteşem Konserler Var

30 Eylül Pazar günü ise Moda Kayıkhane 3 farklı performansa ev sahipliği yapacak. Zuhal Olcay’ın sinema ve dizi oyuncusu Mert Fırat’la aşk şarkıları düetleri yapacakları konser, asla kaçırılmayacak bir etkinlik. Gecenin açılışını önemli caz piyanistlerimizden Ayşe Tütüncü, dörtlüsü ile birlikte yapacak. Ardından “Kız Kafası Şarkılar’’ başlıklı programı ile Çiğdem Erken sahnede olacak. Çiğdem Erken’e sahnede sanatçı dostları Fırat Tanış ve Halil Sezai eşlik edecek.

Moda Kayıkhane’de 9 gece boyunca, 2 farklı sahnede 27 ayrı performans içerisinde 42 sanatçının sahne alacağı Ada Müzik Günleri’nde, daha önce hiçbir yerde dinleyici karşısına çıkmamış özel programlar da müzikseverlerle buluşacak.