Haziran Ayı Astrolojik Etkileri

Haziran Ayı Astrolojik Etkileri

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve yada burcu Koç olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Hayatımda yeniliklere hazırım seçimlerimi kalbimle yapıyor hırstan uzaklaşmanın mükafatlarını alıyorum.

Haziran Koç 2018

Bu, ay cesaretiniz her konuda şansınızı yükseltecektir.. Zenginlik bu ay maddi manevi sizleri karşılıyor. Kısa yolculuklarınız iş hayatınızda istikrarlı gelişmeleri beraberinde getirebilir. İnançlarınız sayesinde zorlukların üstesinden gelecek ve maddi durumunuzu daha iyi hale getirebileceksiniz. Akıllıca kararları uygulamakta tereddüt etmeden hareket etmeniz çok iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacak güçte. Özel yaşamınızda ise sürpriz gelişmeler ile aşk hayatınızda heyecan verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Koç, bu ay sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken ay. Ancak endişelenmeyin tedbirli olup rahatsızlıklarınızın kendi kendine iyileşmesini beklemezseniz şayet şifa enerjisi sizlerle olacaktır. Bu ay parlak fikirlerinizi hayata geçirmekte tereddüt etmemelisiniz.

Ay karşıt burcunuz Terazi’de olduğu günler de tıbbi müdahaleler estetik operasyonlar beklenmedik sonuçları doğurabilir.

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Kendimi seviyorum şifa enerjisi benimle birlikte tepeden tırnağa yenileniyor güçlenip güzelleşip sağlıkla yeni başlangıçlara yol alıyorum.

Haziran Boğa 2018

Boğalar bu ay adeta enerjilerini şarj edecekler. Önceki ayın disiplinli enerjilerinden sonra Haziran, istikrarlı ve sağlıklı gelişmeleri getirecek sizlere. Güvenilir insanlar ile iş hayatınızda tanınırlığınızı arttırabilir önemli iş birliklerinin baş rolünde olabilirsiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizden gelecek maddi ve manevi destek ile birlikte olduğunuz kişi için ne kadar önemli olduğunuzu uzun bir aradan sonra yeniden hissetmeye başlayacak ilişkinizi sahiplenerek 3ncü şahıslardan kaynaklanan sorunları tam anlamı ile uzaklaştırmayı başaracaksınız. Bekar Boğa’lar alışkanlıklarınızın esiri olmaktan uzaklaştığınız anda AŞK hiç beklenmedik şekilde hayatınızda yerini alabilir.

Ay karşıt burcunuz Akrepte olduğu günler de önemli kararlar cilt bakımı estetik müdahale gibi uygulamalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Bırakmam gereken her şeyi kendi arzumla özgürleştiriyor yenileniyor ağırlıklarımdan kurtuluyorum. Sevgi şans ve bereket benimle birlikte.

Haziran İkizler 2018

Haziran, ayında da kazançlar çok yüksek olmayabilir, ancak makul ve orta düzeyde kalıcı enerjiler söz konusu. Bu ay sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısınız. Üst solunum yolları ve karaciğerleriniz ile ilgili sağlık sorunlarına dikkat edin. Arkadaşlarınızla para alışverişlerinde bulunurken dikkatli olun ve vereceğiniz finansal desteğin geri ödemesinin yapılmayacağının bilinci ile hareket edin.Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin yeteri kadar yanınızda yer almadığı düşüncesi ile yalnız kalmış hissedebilir bunun yansıması ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kısacası ay boyunca özel yaşamınız ile ilgili konularda kararlar almadan önce iki kez düşünün.

Ay karşıt burcunuz Yay’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Korkularımla yüzleşiyorum. Gerçeklerin farkındalığı ile düşüncelerimi iyileştiriyor yaşamıma başarı ile yansıtıyorum.

Haziran Yengeç 2018

Bu ay finansal konularda dolandırılabilir ortak bir işte bilginiz dışında yapılan işlemler yüzünden kayıplar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalı resmi belge ve evraklarda yetkiniz dışında imzanızın kullanılmamasına her zamankinden fazla önem vermelisiniz. Bu ay özel yaşamınızda bitti diye endişelendiğiniz ilişkinizde gerçek arkadaşlardan gelecek öneri ve teklifleri değerlendirmeniz barışma ve kaldığınız yerden daha güçlü bir aşkla başlangıç yapabilme enerjisini sizlere sunmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Yengeç’ler ise, başkalarının etkisi altında kalarak ilişkinize zarar verecek şeyler yapabilme potansiyeliniz yüksek çok dikkatli davranın.

Ay karşıt burcunuz Oğlak’ta olduğu günler de resmi işleriniz ile ilgili konularda ve yeni kararlar alırken ayrıntıları kaçırmamak için dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Öfkenin ateşinden kurtulmanın mucizelerini yaşıyor kendimi yenileyerek güvende hissediyorum.

Haziran Aslan2018

Bu ay , Kariyer hayatınızda da eğitim hayatınızda da olağanüstü bir büyüme yaşanabilir. Yeni projeler beklenmedik kazanımlar elde etmenize finansal kaygılarınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Güçlü insanlarla ile yapacağınız diyaloglar sayesinde yurt dışında önemli gelişmelerin içinde yer alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin ilişkinize karşı dürüst olmayan yaklaşımlarının ortaya çıkması ile güvene bağlı problemler söz konusu olabilir.Bekar Aslan’lar sabırla hareket etmenin güzellikleri ile aşk hayatınızda kalıcı ve olumlu enerjiler sizler için etkili olmakta.

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Doğan her günün ışığından nasibime düşeni sevgiyle kucaklıyor dünün karanlığından ışığın gücüne geçmiş olmanın mükafatını alıyorum.

Haziran Başak 2018

Bu ay sizin için genel anlamı ile manevi bir yolculuğun idrakinde yenileneceğiniz ruhsal olarak arınacağınız bir ay olacaktır. Genel olarak gökyüzü bu ay iş ve eğitim hayatınızda mutlu ve başarılı kılacak sizleri. Aile ilişkilerinizde ise özellikle üvey kardeşleri olan Başaklar sorunlar ve haksızlıklar ile karşılaşabilirler dikkatli olun ve tepkinizi yerinde ortaya koyun. Bu konuda haklılığınızı bilen insanlarda sessiz kalmayacaklardır. Bu ay yerleşim değişikliği ya da yeni başlangıçlar içinde olmamaya da özen gösterin.Özel yaşamınızda ise vicdanınıza ters düşecek anlık öfkeler ile yaklaşımlar içinde olmamaya özen gösterin.

Ay karşıt burcunuz Balık’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya tıbbi müdahaleler yaptırmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen yada Ay burcu Terazi olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Aşka inanıyor işimden eğitimime aileme sevdiklerime aşkla yaklaşıp kıymet bilmenin kıymet vermenin ödülünü alıyorum.

Haziran Terazi 2018

Bu ay dedikoducu arkadaşlarınız gerçek dostlarınız ile ilişkilerinizin bozulmasına neden olabilir dikkatli olun ve kimsenin dolduruşu ile dostlarınızı sorgular bir tutum içine girmeyin sonunda üzülen siz olabilirsiniz. İş hayatınızda ise var olan şartlarınızın kıskanıldığını daha da yakından anlayabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız gözünüzü dört açın özellikle iş hayatınızda aranıza yeni katılan insanlara karşı dikkatli olun. Bekar Teraziler bu ay ansızın olacak gelişmeler ile duygusal yoğunluğu doyasıya yaşayacağınız bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Fark ediyor sahipleniyor yeteneklerimi olumlu hale dönüştürerek kazanmak için yolcu olmayı seçiyorum.

Haziran Akrep 2018

Bu ay kredi yatırım gibi planlarınızı Ay’ın ilk haftası yapmamaya özen gösterin. Verilen sözler yerine gelmeyebilir dolandırılabilir ortaklıklardan zararlar görebilirsiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin başına buyruk tavırları yüzünden sert tartışmalar yaşayabilirsiniz onu uyarırken işinizle ilgilenememenin getirisi finansal problemler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, bu ay boyunca finansal yönetime dikkat etmeli tasarruf planlarınızı dikkatle yapmaya özen göstermelisiniz. Genel olarak, bu dönem her seviyede yeni büyüme ve ilerleme umutları vaat etmekte sizler için. Bekar Akrepler hayal kırıklıkları yaşamak istemiyorsanız seçici davranmalısınız.

Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ve hızla kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Kalbimle zihnimi uyumluyorum. Dengeleri koruyor inançlarımı güçlendirmeye niyet ediyorum emek veriyor karşılığını bollukla alıyorum.

Haziran Yay 2018

Bu ay yolculuklar iş ve özel yaşamınızda şansınızı arttıracaktır. Bu ay zarfında hedeflerinize karşı çok çalışmaya hazır olmanız gerekir. Tartışmalar ve karşıt fikir çatışmalarından ay boyunca kaçınmalısınız. Bu ay evli Yay’lar eşinizin aşırı duygu değişimi ve farklı bir mizaç sergilemesi sizleri şaşırtabilir ve onu anlamakta zorlanarak ilişkinizin gidişatından dolayı endişelenebilirsiniz. Dikkatli davranın sabırlı olmaya özen gösterin. Bekar Yay’lar sizler se ay ortasından itibaren heyecan verici birlikteliklere adım atabilirsiniz. Ay’ın ilerleyen günlerinde eşinizle ilişkiniz düzelecektir ve onun iş hayatında yaşanan olumlu gelişmeler sizleri rahatlatacaktır.. İş ortakları, bu dönem boyunca finansal kazanç getirerek önemli gelişmeler ile faydalı olabilirler sizlere.

Ay karşıt burcunuz İkizler’ de olduğu günler de enerjiniz diğer günlere nazaran düşük olacağından keskin kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Bana yanlışlar yaptıran beni bana küstüren tüm zayıf yanlarımı güçlendirmeyi seçiyorum. Bahaneleri bırakıyor özümde ki güzellikleri yaşamıma yansıtmayı saflığın koruması altında olmayı başarıyorum.

Haziran Oğlak 2018

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda Yeni projelere girmek değişimleri gerçekleştirmek için olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin. Başarınız kayıpları kazanca çevirmeniz. Çevrenizdeki kıskanç insanları saldırgan bir tutumla harekete geçirebilir ve sizi zayıf karnınızdan vurmaya kalkabilirler. Dikkat edin. Bu ay hukuki ve resmi işlerinizde dikkati elden bırakmayın ve kendi işinizin takibini kendiniz yapın aksi takdirde üzülebilirsiniz. Ayın 2nci yarısında direksiyon başına geçerken dikkatli olmalısınız anlık dalgınlıklar yüzünden maddi hasarlı kazalar yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise hassasiyetin önem kazandığı enerjiler söz konusu. Hata yaptıysanız özür dileyin ve olaylar kontrolünüzden çıkmadan çabuk bir şekilde hareket edin.Bekar Oğlaklar sizlerde anlık kararlar ile birlikteliklere başlayıp pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Yengeç’te olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya hiç kimse ile tartışmamaya özen göstermelisiniz.

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Yaşadıklarımı affediyor yaşattıklarımdan duyduğum rahatsızlıklardan arınmayı seçiyorum. Pişmanlıklardan özgürleşiyor her an daha iyiye daha güzele erişmek için mücadele etmeyi iyiliklerin içinde yer almayı seçiyorum.

Haziran Kova 2018

Bu ay iş hayatınızda sorumluluklarını yerine getirmeyen ve arkanızdan iş çeviren çalışma arkadaşlarınızdan dolayı zorluklar yaşayabilir kızgınlıklar la kendinize zarar veren davranışlarda bulunabilirsiniz. Dikkat edin. Yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler bu ay olumlu enerjiler bu anlamda sizleri desteklerken girişimci olmalı ve istemeyi bilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise Evli Kovalar eşinizle başkalarının etkisi altında kalarak tartışmalarda bulunmamaya özen gösterin bu ay yapmadığı şeylerle suçlamalarda bulunabilir gerçekler ortaya çıktığında yaptıklarınızdan dolayı derin bir vicdan azabı çekebilirsiniz. Özel hayatınızda mahremiyetinize önem vermeli yaşadığınız duygusal ya da cinsel durumları arkadaşlarınız ile paylaşmamanız gerektiğini öğrenmelisiniz. Bekar Kovalar aşk sizi hiç beklemediğiniz bir anda bulabilir ve heyecan dolu bir birlikteliğe başlayabilirsiniz.

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Bilinçaltımda ki korkularımın üzerine gitmeyi yüzleşmeyi seçiyorum. Ben özgürüm sağlıklı ve başarılı bir insanım kendime inanıyor ve değer veriyorum.

Haziran Balık 2018

Haziran ayı boyunca hiç kimsenin avukatlığına soyunmamalısınız. Kişisel ilişkileriniz yakınlar ya da dostlarınız ile ilgili pek çok doğru bildiğiniz şey yanlış çıkabilir sizin değerlerinizden çok uzak kişileri tanıyamamış olmanın hayal kırıklıklarını yaşayabilirsiniz. Siz kendi geminizi doğru götürmeye çalışın ve tama olarak gerçekliğini bilmediğiniz hiç bir işin içinde olmamaya özen gösterin bu ay. İş ve özel yaşamınızda ise aşırı bencil aşırı duygusal yaklaşımlar içinde olmamalısınız. Aksi takdirde bu durum küçük sorunların büyük meseleler haline gelmesine ve çevrenizde yayılan dedikodular yüzünden zor durumda kalmanıza neden olabilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Balık burcu mensupları ön yargılı olmamayı başardığınız anda sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Başak’ta olduğu günler de enerjiniz düşük olabilir karamsarlıkla pişmanlık duyacağınız davranışlar ve kararlar alabilirsiniz bu tarz davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

GÖKLER REHBERİMİZ YOLUMUZ IŞIK OLSUN.

Dr. Astrolog Şenay YANGEL