Hilton İstanbul Bomonti’de Hayallerinizdeki Düğünü Gerçekleştirin

Hilton İstanbul Bomonti’de Hayallerinizdeki Düğünü Gerçekleştirin

Hayatınızın en özel anını İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti’nin 1500 kişilik kapasiteye sahip ihtişamlı Grand Balo Salonu ya da 450 kişilik ferah Crystal Balo Salonu’nda hayallerinizde olduğu gibi yaşayın.

Hayatınız boyunca unutamayacağınız en özel anınız, Hilton İstanbul Bomonti’nin sağladığı ayrıcalıklarla bir peri masalına dönüşüyor. Hilton İstanbul Bomonti, deneyimli ekibi ve kusursuz hizmetiyle hayallerinizin düğünü gerçekleştirmeniz için size birçok alternatif sunuyor. Farklı konsept ve büyüklüklerdeki mekanlarıyla görkemli bir düğün, şık bir kokteyl ya da afterparty için gereken tüm imkanları sunuyor.

Şehrin en büyük kolonsuz balo salonu olan 2.371 m² büyüklüğündeki Grand Balo Salonu, 1500 kişilik kapasitesi, geniş fuaye alanı, ihtişamlı dekorasyonu ile kalabalık aileler ve en özel gününde tüm sevdiklerini yanında isteyen çiftler için en ideal seçenek. Terasa açılan boydan boya pencereleri ile gün ışığı sunan Crystal Balo Salonu ise, ferah ve gösterişli dekorasyonu ve 450 kişilik kapasitesi ile hem açık havada hem de kapalı alanda kusursuz bir düğün vaat ediyor.

Hilton İstanbul Bomonti’de Nisan sonuna kadar Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları için yapılan tüm düğün rezervasyonlarında %20 indirim avantajı da çiftleri bekliyor.

Kendi Düğün Menünüzü Yaratın

Hilton İstanbul Bomonti, Türk ve Dünya mutfağından özel olarak hazırlanan menü seçenekleriyle de düğün gününde davetlilere bir lezzet şöleni yaşatıyor. Üstelik Hilton İstanbul Bomonti’de başlangıçlar, aperatifler, ana yemek, tatlı veya düğün pastasından oluşan menü seçenekleri içinden kendinize en uygun menüyü yaratmanız ve bu unutulmaz geceyi daha da özel kılmanız mümkün.

Düğün Sonrası Şehrin Gözde Mekanlarından Cloud 34’te Eğlence

Hilton İstanbul Bomonti düğün sonrası eğlenceleri, nişan partileri, bekârlığa veda partileri veya özel davetler için birbirinden güzel alternatifler sunuyor. Otelin 34. katında yer alan ve 360 derecelik eşsiz İstanbul manzarasına sahip olan Cloud 34, eğlencenin ön planda olduğu etkinlikler için ideal bir seçenek. 150 kişilik kapasitesi olan Cloud 34’te isteklerinize özel hazırlanan menüler servis edilebiliyor.

Geleneklerden vazgeçmeyenler için eğlencesi bol ‘Gelin Hamamı’

Gelinin arkadaşlarının ve ailesinin keyifli anlar geçirmesi için her şeyin düşünüldüğü ‘Gelin Hamam’ında misafirler düğün öncesi streslerinden arınırken, kendilerine tahsis edilen Türk Hamamı’nda gönüllerince eğlenebilecekler. Avrupa’nın en büyük eforea Spa’sında maksimum 15 kişiye kadar düzenlenebilen bu uygulama kapsamında; gelin için Türk Hamamı Bakımı, Türk mezeleri, meyve ve içeceklerin dahil olduğu seçkin ikramlar, canlı darbuka ve tef performansıyla ücretsiz otopark imkanı sunuluyor. ‘Gelin Hamamı’ uygulaması özel partiler ve doğum günleri için de tercih edilebiliyor.