İstanbul Blue Night Presents: Liam Gallagher

Liam Gallagher

Şehrin olmazları olduran festivali İstanbul Blue Night, BKM organizasyonuyla 14 Ağustos’ta efsanevi Oasis grubunun kurucusu ve solisti Liam Gallagher ’ı ilk defa Türkiye’deki hayranlarıyla buluşturuyor.

“Müzik festivali kapsamında, 8 yılın ardından ünlü İngiliz alternatif rock grubu Starsailor, Türk rock müziğinin en önemli temsilcilerinden Mor ve Ötesi’nin yanı sıra son dönemin parlayan yıldızları Adamlar ve Evrencan Gündüz müzik severlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

İstanbul Blue Night, bu kez BKM organizasyonuyla 14 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park sahnesine çıkmaya hazırlanan Liam Gallagher, ilk solo albümü “As You Were”ün dünya turnesi kapsamında Istanbul Blue Night sahnesine çıkacak. Aynı gece Türk rock müziğinin en önemli temsilcilerinden Mor ve Ötesi’nin yanı sıra dinamik performanslarıyla göz dolduran, son dönemin en yetenekli gruplarından Adamlar’la birlikte Evrencan Gündüz ve Yokuz, İstanbul’a unutulmaz bir gece yaşatacak.

İstanbul Blue Night’ın geceye özel bir diğer sürprizi, 2001’de çıkardıkları “Fever” adlı single ile İngiltere’nin en iyi çıkış yapan grubu” ünvanını kazanan alternatif rock grubu Starsailor. 8 yıllık aranın ardından KüçükÇiftlik Park sahnesinde İstanbul’daki hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan grupla birlikte 14 Ağustos gecesinin biletlerini kaçırmayın.”

Kapı Açılışı: 14.00