İstanbul’un En Çılgın Halloween Partisi

Tüm zamanların en ürkütücü ve eğlenceli Halloween Partisi – Pumpkin in the Forest ile 31 Ekim Çarşamba akşamı UNIQ’te herkes korkularıyla yüzleşecek

UNIQ İstanbul, aynı mekanda ki insanları bir oyun ile tanıştırıp trend yaratan Pub Story işbirliği ile en çılgın Halloween partisine ev sahipliği yapacak. Geceye katılanlar UNIQ Açıkhava’da orman içinde hem korkuyu iliklerine kadar yaşayacak hem de çok eğlenecek.

Karanlıkta ortaya çıkıp tüyler ürperten hayaletler, iskeletler ve sürprizlerle korku dolu anlar yaşatacak Halloween Partisi – Pumpkin in the Forest’ta uykularınızı kaçıracak korku hikayelerini dinlerken aynı zamanda daha önce hiç görmediğiniz maceraları deneyimlenebileceksiniz. DJ Ali Efe Dinç ve İlker Aksungar’ın performanslarıyla hareketli saatlerin hiç bitmeyeceği gecede, katılımcılar hem Pub Story oynayıp eğlenecek hem de yeni insanlarla tanışma gerginliğinden kurtularak yepyeni tecrübeler yaşayacak.

Bu çılgın ve eğlenceli partiyi kaçırmak istemeyenler partinin biletlerine www.biletix.com adresinden, etkinliğe dair her detaya da www.uniqistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer