Kai Beach, Bohem Lüks Bir Deneyim Sunuyor

kai beach

Türkiye’nin en ikonik tatil destinasyonu Bodrum’da bu yaz evrensel bir buluşma noktası sunan Kai Beach, plaj, restoran ve bar olarak konuklarını eşsiz bir ortamın içerisine davet ediyor.

Kai Beach, sektörün profesyonel isimlerinden RMA Group’un Operasyon ve Yiyecek&İçecek Direktörü Ayşem Saraçoğlu önderliğinde yepyeni bir tasarım ve tecrübeli bir ekibi ile bu yaz, Akdeniz mutfağını içeren plajı, restoran ve barı ile hizmet verecek. 2010 yılında “En İyi Türk Sommelier” ödülüne ve Fransa ve Şili’de en iyi sommelier yarışmasında çeyrek finalist ödüllerine sahip olan Operasyon Müdürü Serdar Kömbe, tecrübeleri ile bir çok başarıya imza atmış Barlar Direktörü Murat GüneyServis Direktörü Caner Yöntem ve Bar Şefi Vedat Akar misafirlere benzersiz bir servis sunarak bohem lüks bir deneyim yaşatacaklar.

Akdeniz güneşinin ve gün batımının keyfini Kai Beach’te çıkaracak konuklar, yaz boyunca akşamları güzel ve seçkin müzikler eşliğinde İstanbul’un en gözde ve seçkin club’ı Small’un performansları ile eğlenecekler.

Kai Beach, adını da evrensel kültürden ve insanlığın ortak mirasından alıyor. Kai Beach’e adını veren ve Hawai dilinde ‘Deniz’ anlamına gelen Kai kelimesi, birçok kültürde ve dilde de yer alıyor. İşte Kai kelimesinin bazı dillerdeki anlamları:

Çince’de “zafer”, Navajo Kızılderilileri’nde, ‘sögüt ağacı”, İskandinav ve Gal dillerinde “anahtarların sahibi”, Yunanca’da “dünya”, Norveççe’de “kutsal’, Güney Afrika dilinde “güzel”, Persçe’de “kral”, Maori ve Yeni Zelanda dillerinde “lezzetli yiyecek”, Etrüsk dilinde ise “mutlu”…

Kai Beach, misafirlerine, aileleri ve arkadaşlarıyla eşsiz cennet koyunda sunduğu sofistike eğlence anlayışı ile mutlu anlara imza atarak keyifli bir tatil deneyimi yaşatacak.