Kai Beach, İddialı Müzik Performansları İle Keyifli Bir Bayram Programı Sunuyor

kai beach

21 Ağustos’ta Suat Ateşdağlı ve Mykonos’un dünyaca ünlü DJ’yi Valeron da ilk kez Bodrum’da 22 Ağustos’ta Kai Beach’de…

Uluslararası örnek projeleri ile tanınan RMA Group’un yeni üyesi KAI BEACH – BAR & RESTAURANT, Türkiye’nin cennet koyu Mandarin Oriental Bodrum’da, hayran bırakan kumları üzerinde Kurban Bayramı süresince alanında başarılı isimler ile misafirlerine keyifli bir müzik deneyimi fırsatı sunuyor.

İstanbul gece hayatı ve müzik denilince akla ilk gelen isimlerden DJ Suat Ateşdağlı 21 Ağustos tarihinde, dünya çapındaki başarılı performansları ile bilinen Mykonos’un en ünlü DJ’yi Valeron da 22 Ağustos tarihinde performanslarını müzik severlerin beğenisine sunacak.

Türkiye’nin ilk özel radyocuları arasında bulunan ve dans müziğinin Türkiye’ye yayılmasına büyük katkı sağlayan Suat Ateşdağlı, haftalar boyunca yabancı müzik listelerinde bir numara olan Bosphorus Night serisinde yer alan şarkıları ile de Bodrum tutkunlarını 21 Ağustos’ta Kai Beach’de çoşturmaya hazırlanıyor.

Yunanistan’ın dünyaca ünlü DJ’yi Valeron da ilk kez Bodrum’da 22 Ağustos Çarşamba günü Kai Beach’de müzikleri ile unutulmaz bir gece yaşatacak. Doğanın uyum ve renklerinden esinlenen Bercana Müzik adlı kendi plak şirketi de olan Valeron, dünyanın önde gelen sanatçıları ile çalışmış, ismi ile gittiği her yere dünyanın dört bir yanından daha fazla kalabalığı çeken uluslararası bir müzik direktörü olarak da dikkat çekiyor.

İstanbul Arnavutköy’de ismiyle müssemma “minik” bir gece kulübü olarak ortak müzik geçmişine ve yaşam kültürüne sahip rafine bir topluluğu ağırlayan “Small”un başarılı deneyimlere sahip DJ ekibi Ayhan Kıray ve Ozan Özer performansları ile 17-18-19 Ağustos ve 24-25-26 Ağustos tarihlerinde Kai Beach’te yine müzik severler ile buluşacak. Kai Beach resident DJ Kaan Demiral’da 20 ve 23 Ağustos tarihlerinde gün içerisinde DJ kabininde yer almaya devam edecek.

Tüm DJ performanslarının 17.00’de başlayacağı Kai Beach, yoğun istek üzerine 17-27 Ağustos tarihleri arasında akşamları da Bar ve Restaurant olarak hizmet verecek. 20 Ağustos Pazartesi akşamı da “Caspian Night” ile de misafirler Bar’da keyifli saatler geçirecek.