Kai Beach’in Mutfağı Eşsiz Lezzetleri İle Benzersiz Bir Ziyafet Yaşatıyor

kai beach

Uluslararası örnek projeleri ile tanınan RMA Group’un yeni üyesi KAI BEACH – BAR & RESTAURANT, Türkiye’nin cennet koyu Mandarin Oriental Bodrum’da, bohem lüks konsepti, plajı, özgün menüsü, iddialı kokteylleri ve alanında en iyi isimlerden oluşan kadrosu ile Bodrum’un en çok konuşulan ve merak edilen adreslerinden biri oldu.

Uluslararası Akdeniz mutfağından lezzetleri sofistike bir yorumla sunan Kai Beach Bar & Restaurant ‘ın  seçkin  menüsü de lezzet ve sunumları ile göz dolduruyor.

Kai Beach Executive Şefi Kaan Karagöz yorumu ile Akdeniz  ağırlıklı uluslararası mutfağından özgün seçenekler sunan restaurant ve bar  menüsünün öne çıkanları arasında “Ege Usulü Portakallı Zeytinyağlı Enginar”, “Levrek Ceviche & Mango Salsa”, “Kuzu Sırtı & Otlu Kuskus” ve “Somon & Zencefil- Ponzu Sos” bulunuyor.  Kai Beach’in atıştırmalık menüsüne eklenen lezzetlerinden de “Kai Burger”, “Kemiksiz Tavuk Kanatları” ve “Pideler” mutlaka denenmesi gereken tatlar arasında.

Kai Beach, sektörün profesyonel isimlerinden RMA Group’un Operasyon ve Yiyecek&İçecek Direktörü Ayşem Saraçoğlu önderliğinde yepyeni bir tasarım ve tecrübeli bir ekibi ile bu yaz, Akdeniz mutfağını içeren plajı, restoran ve barı ile hizmet vermeye başladı.

Kai Beach ekibine Executive Şef olarak katılan Kaan Karagöz de uluslararası ve Türk mutfak deneyimi ile Türkiye’nin genç ve yenilikçi şefi olarak öne çıkıyor. Köklü ve saygın mesleki eğitim organizasyonu İngiliz City & Guilds tarafından 100 yılı aşkın süredir dünyada mesleklerinde en başarılı öğrencilere verilen ‘Medal of Excellence’ (Mükemmellik Madalyası) ödülünü 2014 yılında ilk kez Türk bir profesyonel aşçılık öğrencisi olarak  kazanan Karagöz, İtalya’da bulunan ve dünyanın en iyi 50 restoranı arasında yer alan Francescana gibi uluslararası ve saygın Türk mutfaklarında çalıştı.

All You Need is Kaimottosu ile Bodrum tutkunlarına  rahat ve bohem lüks  ortamında eşsiz deneyimler yaşatan Kai Beach, yaz ayları boyunca Bodrum’un en gözde mekânlarından biri olmaya aday.