Karaköy Mon Ange’dan Türkiyede Bir İlk!

karaköy mon ange

Son dönemlerin yükselen trendi, lezzetin ve eğlencenin tek bir adreste buluştuğu popular mekanlar listesine adını yazdıran Karaköy Mon Ange; yenilenen menüsüyle dikkatleri üzerine çekiyor!

Haftanın 6 günü müzik dinlemeye gelecek olanları öncesinde şık ve lezzetli bir menüyle karşılayan Karaköy Mon Ange; Bodrum’daki müdavimlerinin uzun yıllardır İstanbul’da da görmek istediği, Yalıkavak Kabuk Restaurant’ın başarılı şefi Ercan Altındemir’in hazırladığı özel menüsüyle kış sezonuna iddialı bir giriş yapıyor.

Kabuklu deniz ürünlerini ve gerçek Akdeniz mutfağını özleyenlerin vazgeçilmezi olan Karaköy Mon Ange’ın menüsünde öne çıkan lezzetlerin başında Belçika Usulü Moules Mariniere ile taze deniz mahsülleriyle pişirilen Istakoz Kuyruklu Tagliatelli geliyor. Gerçek bir Akdeniz mutfağının canlı,  günlük ve özel olarak seçilen malzemelerle hazırlanacağını vurgulayan Karaköy Mon Ange; İstanbul’da bu kalitede hizmet veren ‘ilk ve tek’  restaurant olma özelliğiyle rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. Özellikle Türkiye’de hem en iyi hem de  gerçek ‘Belçika Usulü Moules Mariniere’ i doğru servis eden tek restaurant  olma özelliğiyle yıldızlaşan Karaköy Mon Ange; menüsünde yer alan taze mavi yengeç etinden yapılan ‘Yengeç Köfte’, taze karideslerle yapılan özel el  yapımı soslu ‘Karides Mücver’, 65  çeşit taze ve özel baharatlarla hazırlanan soslu salata çeşitleriyle lezzet avcılarının radarına takılıyor.

Yoğunluğun yaşandığı saatlerde rezervasyon şartı arayan restaurant Karaköy’ün sosyal çevresinin özlediği popülerliği semte yeniden kazandırmayı hedefliyor.

AdresMüeyyedzade Mahallesi, Arapoğlan Sk. No:6 Karaköy/İstanbul

Çalışma saatleri12:00–02:00

İletişim: 0 (553) 907 78 77‬  – 0 (505) 098 84 50‬