Karayip Korsanları 6 Çok Farklı Olabilir!

karayip korsanları 6

Karayip Korsanları 6’nın duyurusundan sonra filmde ünlü aktör Johnny Depp olmayabilir.

İlk olarak 2003 yılında beyaz perdeye giriş yapan Karayip Korsanları’nın altıncı filmine dair ilk detaylar gelmeye başladı. 

Ünlü serinin defterini henüz kapatmaya hazır olmayan Disney, son filmiyle olumsuz eleştirilere maruz kalmıştı. Eski filmleri kadar başarılı olamayan Salazar’ın İntikamı, bekleneni verememiş ve kadrosuyla eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Altıncı filmin duyurusundan sonra filmde tahminlere göre ünlü aktör Johnny Depp olmayabilir. Karayip Korsanları’na farklı bir renk katan Jack Sparrow karakterini canlandıran Depp, karısı Amber Heard’e şiddet uyguladığı için hayranlarından tepki almıştı.

Özellikle bu konuda oldukça hassas olan Hollywood, yeni projeye Depp’i dahil etmeyebilir.

Karayip Korsanları 6’da Johnny Depp olmayabilir!

İlgili şiddet olayından sonra Fantastik Canavarlar serisine dahil edildiği için Disney’e de tepki gösteren seyircilerden dolayı yapımcılar, Jack Sparrow karakterinin filmde yer alıp almaması konusunda kaygılı. Öncelikle tüm bu bilgilerin sadece bir iddiadan ibaret olduğunu hatırlatmakta yarar var.

Kısacası Karayip Korsanları, Jack Sparrow’suz bir şekilde karşımıza çıkabilir. Bu konuda Disney, nasıl bir yol izleyecek bilmiyoruz ancak karakteri canlandırması için yeni bir aktöre de teklif götüreceğini sanmayız.

Tüm bunların yanında serinin hayata geçmesinde büyük rolü bulunan yapımcılardan Jerry Bruckheimer ise Jack Sparrow’un mutlaka filmde olması gerektiğine inanıyor. Artık gerisini siz düşünün.