Keşke Her Gün Pazar Olsa!

Stations Brunch

Pazar günlerinin en güzel şehir aktivitesi, Stations Brunch, 7 Ekim’de geri dönüyor!

Stations restoran, tüm dünyanın sokak lezzetleri ve çocuklar için eğlence istasyonu “Fun Station” ile Pazar günleri fark yaratıyor.

Stations restoranda sunulan, eşsiz deniz ürünleri, canlı pişirme şovları ve tatlı atölyeleri ile anılan Stations Brunch, kısa sürede gözde lezzet etkinliklerinden biri haline geldi.

Stations Brunch, 7 Ekim Pazar gününden itibaren, yepyeni lezzet ve sunumlar ile geri dönüyor!

Sezona tüm dünyadan sokak lezzetlerinin yanı sıra, çocuklara özel istasyon “Fun Station”da “soyut sanat” konsepti ile devam edecek olan Stations Brunch, canlı müziğin de eşlik edeceği unutulmaz bir Pazar aktivitesi sunuyor.

Tamamen istasyonlardan oluşan ve şefleri izleyebildiğiniz brunch’ta, deniz mahsulleri istasyonundan Orta Doğu mutfağına, misafirlerin diledikleri eti seçecekleri ızgara istasyonundan taze hazırlanan makarna ve risotto köşesine kadar çeşitler çok zengin. Taş fırından pide ve lahmacuna, mantı istasyonundan klasik kahvaltının en zengin unsurlarına uzanan Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerinin tümü, Stations’ta.

Her Pazar 12.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleşen Stations Brunch’ın en dikkat çekici noktalarından biri de zengin tatlı büfesi. Dileyen konuklar Demlique çay salonuna kurulan tatlı büfesinde atölyelere katılarak tatlılarını kendileri kurgularken, şeflerin krep süzet şovunu da izleyebilirler.

Çocuklara “Fun Station”

“Fun Station”, çocukların yaratıcılıklarını destekleyip onları eğlendiriyor… Miniklere rengarenk bir dünyanın kapılarını açan Fun Station’ın bu yılki “Abstract Art” konsepti çerçevesinde, çocuklar birkaç istasyonda soyut konularda eğlenceli oyunlar oynayacaklar.

Stations Brunch, kişi başı 235 TL.

Rezervasyon için: (0212) 403 85 00