La Petite Maison Bar ve Tatlı Menüsü Yaza Özel Lezzetlerle Tazelendi

la petite maison

Güney Fransa ve Akdeniz mutfağından lezzetleri sofistike bir yorumla sunan La Petite Maison, zengin menüsünü yaza özel bar atıştırmalıkları ve tatlılar ile tazeledi.

La Petite Maison Executive Şefi Moreno Polverini’nin yorumu ile Fransız mutfağından özgün seçenekler sunan bar atıştırmalıkları menüsünün öne çıkanları arasında Fransız klasiklerinden ‘Gillardeau İstiridye’ ve ‘Siyah Osetra Havyarı (Tekir)’ bulunuyor.  ‘Zeytin Ezmesi’, pizzanın enfes Fransız yorumu ‘Pissaladiére’, ‘Kızarmış Kalamar’, ‘Morina Kroket’ ve ‘Kuzu Ciğer’ de lezzet ve sunumları ile göz dolduruyor.

La Petite Maison’un tatlı menüsüne eklenen lezzetler de her zamanki gibi iddialı. ‘Fıstıklı Cheesecake’, ‘Çarkıfelek Meyveli Jöle’ ve ‘Meyveli Tart’ gibi seçeneklerin yanı sıra ‘Unsuz Kestaneli Pasta’, ‘Hindistan Cevizli Ekler’, ‘Beyaz Çikolatalı Vişneli Ekler’, ‘Paris Brest’ ve ‘Opera’ mutlaka denenmesi gereken tatlılar arasında.

Burada herkes ünlüdür!” (“Tous Célèbres Ici”) mottosu ile misafirlerine rahat ve samimi ortamında eşsiz deneyimler yaşatan La Petite Maison, yaz aylarında da İstanbul’un en keyifli mekânlarından bir olmaya devam ediyor.

La Petite Maison İstinyePark

0212 232 02 32