Maltepe Piazza AVM Tüm Çocukları Alice’in Renkli Dünyasına Davet Ediyor

piazza

Alice, Beyaz Tavşan, Düşes, Kraliçe, Çılgın Şapkacı ve Cheshire Kedisi İstanbul Anadolu yakasına yepyeni bir soluk getiren Maltepe Piazza AVM’ye geliyor!

Sahip olduğu marka karması, açık alanda konumlanan keyifli restoranları, geniş ve neoklasik mimari yapısı, kolay ulaşılabilir lokasyonu, genç, dinamik ve geniş eğlence alanlarıyla şehre yepyeni bir soluk getiren Maltepe Piazza AVM, muhteşem müzik, dans, gösteri ve şovlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yaptığı yeniliklere her gün bir yenisini ekleyen MaltepePiazzaAVM, 5 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00’da dünyaca ünlü çocuk oyunu Alice Harikalar Diyarı Çocuk Tiyatrosu’na ev sahipliği yapacak. Siz de, birbirinden renkli ve eğlenceli bu çocuk oyunu ile buluşmak ve Alice’ in büyülü dünyasının efsane karakterleri ile bir araya gelmek istiyorsanız Maltepe Piazza AVM’ye uğramayı unutmayın!

İstanbul’da yeni bir dönemin başlangıcını yapan, kesintisiz yaşamın adresi MaltepePiazzaAVM, açılışıyla başlayan ve ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan, dev isimlerin sahne aldığı ücretsiz konserleri ve etkinlikleriyle şehrin ritmini yükseltmeye devam ediyor.