Meos’ta Denize Nazır Balık Keyfi

meos

Aqua Florya’da hizmet veren Meos Balık, şehir yaşamının stresinden uzakta huzurlu birkaç saat geçirmenizi sağlıyor. Gün batımını izleyebileceğiniz İstanbul’un en romantik restoranlarından biri olan Meos Balık’ta manzaraya ve lezzete doyamayacaksınız.

Adını mitolojinin efsane balığından alan MeosBalık, zengin menüsü ve geleneksel lezzetleri ile ön plana çıkıyor. Egenin müthiş lezzetlerini sunan MeosBalık’ta mevsimine göre hazırlanan mezelerin yanı sıra Girit Ezmesi, Okyanus Lokumu, İsli Midye ve Kekikli Saganaki gibi özel lezzetler vazgeçemeyeceklerinizden sadece birkaçı… Hurmanın şeker katılmadan ezilmesiyle hazırlanan MeosHurma atlısı ve MeosUsulüHelvasıyla yemek sonrası tatlı keyfinize keyif katabileceğiniz mekan konumuyla da büyülüyor.

Tüm bunların yanı sıra hafta sonları MeosBalık’ta harika bir serpme kahvaltı da sizleri bekliyor. 30 çeşit serpme doğal kahvaltılıkları, bazlama, pişi ve ev yapımı reçelleri ile de hafta sonları sevdiklerinizle kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.

Gün batımını misafirlerine en güzel şekilde yaşatan MeosBalık, ultra şık dekorasyonu ile İstanbul’un en romantik restoranlarının başında geliyor.