Mevlid Kandili ’nde Ellerinizi Kutsal Topraklarda Semaya Açın

mevlid kandili

Her yıl milyonlarca müslüman insanı ağırlayan Mekke ve Medine, duaların kabul olduğu kandil günlerinde yoğunluğu artıyor. Mevlid Kandili’ni Mekke ve Medine’de geçirmek isteyen müslümanlar için oluşturduğu tur programla Vizyon Turizm, tüm misafirlerine huzurlu bir maneviyatı yaşatmaya davet ediyor.

Müslümanlar için en önemli günlerden olan kandiller, kutsal topraklarda yaşandığı zaman maneviyat hissi hiçbir şeye benzemiyor. Medine’de kılacağınız bir namaz diğer mescitlerde kılacağınız 1000 namaza, Kabe’de kılacağınız bir namaz ise 100.000 namaza bedel olacağı için herkes elinden geldiğince kandilleri Mekke ve Medine’de geçirmek istiyor. Mevlid Kandili döneminde dünyanın her yerinden olduğu gibi Türkiye’den ziyarete giden binlerce misafiri ağırlıyor.

16 yıldır aralıksız Hac ve Umre turu düzenleyen Vizyon Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çizmeci, Mevlid Kandili ne özel hazırladıkları programlar olduğunu söyledi. 18-24 Kasım tarihleri arasında belirledikleri 7 günlük turun fiyatı ise 2.000 dolar olduğunu söyleyen Çizmeci“Kandiller, insanların Mekke ve Medine’yi görmeleri için bir vesile de oluyor. Tur programımız misafirlerimizin rahat etmesi için uçaktan, otele, günlük programlardan tüm ayrıntılara kadar hesap edilip, bölgeye hakim kişiler tarafından oluşturulmaktadır.” dedi.