Milyonfest Eskişehir 2018

milyonfest eskişehir

Milyonfest Eskişehir, 28 – 29 – 30 Eylül 2018 tarihlerinde Eskişehir Mola Tesisleri’nde gerçekleşecek.

“Bu yıl 4-6 Mayıs 2018 tarihlerinde Umut Kuzey önderliğinde ilki gerçekleşen Eskişehir’in en yeni festivali Eskifest müzikseverlere ve bu şehirde yaşayan ve eğitim gören binlerce üniversiteli gence unutulmaz bir festival deneyimi yaşatmıştı.

Eskişehir Mola Tesisleri’nde gerçekleşen yılın ilk Milyonfest’i, yağan şiddetli yağmura, alandaki çamura rağmen izleyicinin büyük ilgisi ile karşılaşmış, tüm kötü hava şartlarına rağmen ara vermeden tamamlanmıştı. Avrupa’daki benzer müzik festivallerdeki görüntüleri aratmayan ortamda 3 gün boyunca iyi müziğe doyan gençlere Milyon Yapım aynı mekanda, 28-30 Eylül tarihlerinde bir kez daha eşsiz bir festival deneyimi daha yaşatmaya hazırlanıyor.

Her yıl yüzbinlerce müzikseveri Türk rock müziğinin yıldızları ile buluşturan Milyon Yapım; yüzdeyüz müzik ve eğlence ile 28 Eylül Cuma sabahından 30 Eylül Pazar akşamına dek Eskişehirlileri Milyonfest ile coşturmaya devam edecek.

Milyonfest Eskişehir; Kral Pop Tv ile Milyon Tv Medya sponsorluklarıyla ve Redbull’un katkılarıyla düzenleniyor.Festivalin detaylı programı çok yakında açıklanacak.”