Moda ve Müzik Festivali

moda ve müzik festivali

Türkiye’nin ilk dress-code’lu festivali olma özelliğine sahip ‘ Moda ve Müzik Festivali ‘nde, modanın görsel gücüyle müziğin işitsel gücü 13 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta aynı çatıda buluşuyor. 

İlk yılında ‘Vintage’ temasıyla başlayacak olan etkinlikte her yıl farklı bir trendi ve bu trendle bağlantılı müzik gruplarını festivale dahil edecek.

Söyleşiler, tasarımcılar, vintage butikler ve sevilen müzisyenlerle 13 Ekim günü gerçekleşecek festivalde geçmişin ruhunu günümüzde yaşamaya davetlisiniz.

 

Flapper Swing

Festivalin sahne açılışını yapacak olan grup, 1920 ve 30’ların caz standartları ve eğlenceli şarkılarıyla dönemin eşsiz atmosferini yaşatarak katılımcıları o yıllara götürecek.

 

Kolektif İstanbul

Yerinde duramayanların dans etmeye direnemeyeceği müziği ile sahnenin ikinci grubu olan Kolektif İstanbul, festival sahnesini enerjisiyle etkisi altına alacak.

 

Seyyal Taner & Kurtalan Ekspres

Türkiye’nin ve müzik dünyasının sıra dışı divası Seyyal Taner ve efsane grup Kurtalan Ekspres, son 50 yılı kapsayan ve popüler şarkılarından oluşan setlist’leriyle vintage ruhunu sonuna kadar yaşatacak.

 

Ceylan Ertem

Özgün tarzı ve birbirinden farklı sound’lara sahip albümleriyle büyük kitlelere ulaşan Ceylan Ertem, türlere sığmayan retro-modern seçkisiyle Moda ve Müzik Festivali sahnesinde.

 

Hey! Douglas (Live)

70’lerin Türkçe şarkılarına yaptığı yaratıcı yorumlar ve görsel kimliğiyle büyük beğeni toplayan Hey! Douglas, live performansı ile kapanışı yapacak.