Monochrome’dan Sevgililer Günü’ne Özel Lezzetler

monochrome

Monochrome; Sevgililer Günü’nü keyifli bir ortamda ve özel lezzetlerle kutlamak isteyenleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Brasserie anlayışını kendine has bir yaklaşımla hayata geçiren Monochrome; Sevgililer Günü’nü keyifli bir ortamda ve özel lezzetlerle kutlamak isteyenleri ağırlamaya hazırlanıyor. Monochrome, 14 Şubat akşamını bomontiada’nın renkli atmosferinde geçirecek misafirlerini 2 kişilik Sevgililer Günü menüsüyle karşılıyor.

Monochrome’un Sevgililer Günü menüsünde yer alan ve yüzde yüz dana etinden hazırlanan cheeseburger veya hamburger’lerin ekmekleri pancar ve kalamar mürekkebi ile renklendirilerek kırmızı ve siyah renklerde hazırlanıyor. Burgerlerin en keyifli eşlikçileri olan kızarmış lezzetler ‘Crisscutt Fries’, ‘Mozzarella Çubukları’ ve ‘Patates Kızartması’, ev yapımı mayonez ve çeşitli soslar ile birlikte sunuluyor. Menünün finalinde ağızları ve kalpleri tatlandıran ‘Red Velvet ’ yer alıyor. İçinde mascarpone kreması ve portakal jölesi bulunan ‘Red Velvet’ bu özel güne uygun olarak kalp şeklinde hazırlanarak servis ediliyor.

Monochrome’un Sevgililer Günü menüsünü tercih edenler, aynı zamanda bugüne özel olarak, Hilton Bomonti’de indirimli konaklama imkânından yararlanabiliyor.

14 Şubat akşamını Monochrome’un özel lezzetlerini ve ayrıcalıklı ambiyansını deneyimleyerek geçirmek isteyenler, 0212 296 20 42 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirler.