Mövenpick Hotel Istanbul’dan Leziz Bayram Çikolataları

Bayram Çikolataları

Mövenpick Hotel Istanbul, Kurban Bayramı’nda hem misafirlerine ikram etmek hem de bayram ziyaretlerine tat katmak isteyenler için madlen çikolataların yanı sıra yaratıcı Pastane Şefi Feyzullah Aksoy tarafından hazırlanan ev yapımı çikolataları ve trüfleri beğeniye sunuyor.

Zarif ve şık kutularda satışa sunulan madlen çikolatalarını sevdiklerinize hediye ederek tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Ayrıca misafirlerinize gerçek çikolata keyfini yaşatacak fındıklı, bademli veya Antep fıstıklı çikolata, sütlü, bitter veya beyaz çikolatalı trüf gibi benzersiz tatlardan oluşan ev yapımı çikolatalar GourmeT’de sizleri bekliyor.

Eşsiz lezzeti ve görüntüsü ile bayram kutlamalarını şenlendirecek bu enfes çikolataları sipariş etmek için 0212 319 29 29’dan Mövenpick GourmeT’yi arayabilirsiniz.

Madlen çikolata: 430 gr / 55 TL, KDV dahil

Madlen çikolata: 750 gr / 90 TL, KDV dahil

Ev yapımı çikolata: 1 kg / 210 TL, KDV dahil

 

www.movenpick.com/istanbul

 

Mövenpick Hotels & Resorts hakkında:

Mövenpick Hotels & Resorts, modern ve uluslararası üst düzey bir otel yönetim şirketi olarak “we make moments” iş felsefesiyle hareket etmekte ve küçük jestlerin misafirleri, iş ortakları ve 16.000’in üzerinde çalışanı için büyük fark yarattığına inanmaktadır. Afrika, Asya, Avrupa ve Orta Doğu’da 83’den fazla otel, tatil köyü ve Nil yolcu gemilerinin işletmeciliğini yapan şirket, 2020 yılına kadar otel sayısını 125’e çıkarmayı hedeflemektedir. Merkez ofisi Baar, İsviçre’de bulunan Mövenpick Hotels & Resorts’un değerleri İsviçre kökenini ve zengin mutfak mirasını yansıtmakta olup, gastronomi tutkusu ve kişiye özel hizmet anlayışı ile konuklarını ağırlamaktadır. Sürdürülebilirliğe ve faaliyet gösterdiği bölgelerdeki yerel topluluklara duyarlı yaklaşımıyla Mövenpick Hotels & Resorts, dünyadaki en çok Green Globe sertifikası sahibi otel zinciridir. Daha fazla bilgi için lütfen www.movenpick.com adresini ziyaret ediniz.