Mövenpick Hotel Istanbul’dan Yaza Özel “ Sağlıklı Yaşa ” Menüsü

sağlıklı yaşa

Enerji veren sağlıklı lezzetler…

Mövenpick Hotel Istanbul, sağlığına ve formuna özen gösterenler için lezzetli, taze ve besleyici tatlardan oluşan yepyeni bir “ Sağlıklı Yaşa ” yaz menüsü sunuyor.

Kullanılan ürünlerin gerçek tadını ortaya çıkarmak üzere tasarlanmış “ Sağlıklı Yaşa ” menüsünde vücut dengesini de korumaya yardımcı olan yaratıcı ve leziz örnekler yer alıyor. Dünya üzerindeki tüm Mövenpick Otelleri’nde sunulan “ Sağlıklı Yaşa ” menüleri yılda dört kez mevsimsel lezzetlerle yenileniyor.

Mövenpick Hotel Istanbul’un en taze malzemeler ve vitamin bakımından zengin ürünlerle hazırlanan “ Sağlıklı Yaşa ” yaz menüsünde; arpacık soğanı, yeşil biber, fındık yağı ve maskulin yeşillik eşliğinde sunulan levrek tartar, ekşi mayalı ekmek üzerinde mascarpone peyniri, kayısı, badem ve rokalı pesto, misket limonu ve yaban turpu köpüğünün eşlik ettiği fırında somon, sarı kız mantarı ve safranlı tagliolini ile servis edilen tavuk göğsü ve “chimi churi” sos ve “antipasti” sebzelerle sunulan ızgara dana bonfile bulunuyor. Hafif ve leziz bir yemeği masum bir sürprizle sonlandırmak için ise badem ve Mövenpick Antep fıstıklı dondurmanın eşlik ettiği kayısılı tart tatini deneyebilirsiniz.

Doğru bir besin-hayat dengesinin keyfini çıkaracağınız “Sağlıklı Yaşa” yaz menüsünü AzzuR Restaurant’ta öğle veya akşam yemeklerinde keşfedebilirsiniz.

Rezervasyon için 0212 319 29 29’u arayabilirsiniz.

www.movenpick.com/istanbul