Müzik Dünyasının En Sevilen İsimleri fizy İstanbul Müzik Haftası’nda Buluşuyor

fizy İstanbul Müzik Haftası

MÜZİK DÜNYASININ EN SEVİLEN İSİMLERİ TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK POPÜLER KÜLTÜR FESTİVALİ fizy İSTANBUL MÜZİK HAFTASI’NDA BULUŞUYOR

İlk isimler açıklandı!

fizy İstanbul Müzik Haftası, Atlantis Yapım, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve SM Production Group organizasyonuyla, fizy ana sponsorluğunda ilk kez 18-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Zorlu PSM’de müzikseverlerle buluşacak. Popüler kültür, Türk pop müziği ve yabancı sanatçı ile grupları aynı çatı altında buluşturan fizy İstanbul Müzik Haftası’nda yer alacak ilk isimler açıklandı.

 

Athena, Ayhan Sicimoğlu, Bengü, Bülent Ortaçgil, Edis, Emre Altuğ, Kalben, Kenan Doğulu, MFÖ, mor ve ötesi, Nil Karaibrahimgil ve Teoman gibi müzik dünyasının sevilen isimlerin sahne alacağı festival kapsamında yerli sahnenin yıldız isimlerinin yanı sıra Norveçli söz ve beste yazarı, indie folk/pop sanatçısı Erlend Øye & La Comitiva, Peter Kruder ve Richard Dorfmeister’ın ortak projesi Kruder & Dorfmeister ile birlikte unutulmaz konserlere imza atacak. Altı gün boyunca birbirinden farklı etkinliğe ev sahipliği yapacak fizy İstanbul Müzik Haftası’nın biletleri, biletix.com üzerinden satışta…

Türkiye’nin ilk ve tek popüler kültür festivali olmak için yola çıkan fizy İstanbul Müzik Haftası, 18-23 Eylül 2018 tarihlerinde, Atlantis Yapım, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve SM Production Group organizasyonu ile Zorlu PSM’de tüm müzikseverlerle buluşacak. Altı gün boyunca gerçekleşecek paneller, söyleşiler, imza günleri, performanslar ve birbirinden özel konserlerle fizy İstanbul Müzik Haftası, müzikseverlere unutulmaz bir hafta yaşatacak.

 

Yıldızlar ve genç yetenekler aynı sahnede: Türk Pop Festivali

fizy İstanbul Müzik Haftası, popüler kültürün dünü, bugünü ve geleceğini mercek altına almanın yanı sıra 21-23 Eylül 2018 tarihleri arasında müzik gündemini belirleyecek Türk Pop Festivali’ne de ev sahipliği yapacak. Alper Erözer, Athena, Baran Bayraktar, Bengü, Ece Seçkin, Edis, Emre Altuğ, Gökcan Sanlıman, Kenan Doğulu, MFÖ, mor ve ötesi, Nil Karaibrahimgil, Ömür Gedik, Sena Şener, Simge Sağın, Teoman, Tuna Kiremitçi ve daha pek çok sanatçının sahne alacağı Türk Pop Festivali, yıldızlar ve genç sanatçıları buluşturduğu programıyla her yaş grubundan müziksevere hitap edecek.

 

Dünyaca ünlü sanatçılar Zorlu PSM’de

fizy İstanbul Müzik Haftası, yerli sahnenin sevilen isimlerinin yanı sıra dünyaca ünlü müzisyenleri de ağırlayacak. Norveçli söz ve beste yazarı, indie folk/pop sanatçısı Erlend Øye & La Comitiva, Peter Kruder ve Richard Dorfmeister’ın ortak projesi Kruder & Dorfmeister Zorlu PSM’de unutulmaz konserlere imza atacak.

 

fizy İstanbul Müzik Haftası

Tarih: 18-23 Eylül 2018

Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Çeşitli mekanlar

#müziktendahafazlası