Nusr-Et’ten Tarihi Yarımada’da Yeni Şube!

Nusr-et

Benzersiz lezzetleri ve sunduğu özel deneyim ile et severlerin vazgeçilmez adresi olan Nusr-Et’in son şubesi Tarihi Sandal Bedesteni’nde açıldı.

Etin seçiminden sunumlarına kadar Nusret Gökçe’nin bire bir ilgilendiği Nusr-Et şubeleri, misafirlerine eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Et konusundaki uzmanlığı ile fark yaratan Nusr-Et, yeni şubesini ise İstanbul’un tarihi yarım adasında bulunan Kapalıçarşı Sandal Bedesteni’nin içinde açtı.

Fatih Sultan Mehmet döneminde inşa edilen Kapalıçarşı’nın ilk bedesteni olma özelliği taşıyan 557 yıllık Sandal Bedesteni’nin tarihi dokusuyla uyumlu bir şekilde tasarlanan restoran, Osmanlı dönemine ait antika eserlere de ev sahipliği yapıyor.

Lokum, spagetti, şaşlık, antrikot, asado ve kafes gibi Nusret Gökçe’nin özel spesiyallerinin de yer aldığı zengin menüsü ve kaliteli servisi ile misafirlerini tarihi doku ile iç içe ağırlayan Nusr-Et Sandal Bedesteni, atmosferi ve lezzetleri ile hem İstanbullulara hem de turistlere özgün bir deneyim yaşatıyor.

Açıldığı ilk günden bu yana et meraklılarının ilk ve tek adresi haline gelen Nusr-Et; lezzetli etleri, benzersiz servisi ve butik konseptiyle sektörün liderliğini sürdürüyor. Dünya çapında bulunduğu her noktada yoğun ilgi gören Nusr-Et; Kapalıçarşı Sandal Bedesteni açılışıyla birlikte şu anda Türkiye’de dokuz, Birleşik Arap Emirlikleri’nde iki (Dubai & Abu Dhabi), Katar’da (Doha) bir, Miami ve New York olmak üzere Amerika’da da iki şubesi ile toplam 14 noktada misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.