Oleg Cassini İle Aşka İlk Adımı Kutlayın: Nişan Elbiseleri Koleksiyonu

Yarım asrı aşkın süredir Dünyanın dört yüze yakın noktasında binlerce kadının en özel gecelerine eşlik eden Oleg Cassini; 2020 Abiye modelleri denince de akla gelen ilk markalardan biri olmayı hedeflediğini yeni koleksiyonuyla ortaya koyuyor. Mutluluğa atılan ilk adım ve ilk heyecana en değerli ortaklardan biri olan nişan elbiseleri içerisinde 2020’de bizi hangi trendler bekliyor; yakından bakalım…

Payet ve İşlemeler Işıldamaya Devam Edecek:

Bu sezon gövde kısmında başlayan dökümlü işlemelere; tüllerin rahatlattığı ve hareket kattığı etekler eşlik ediyor. Tek omuzu zarifçe açıkta bırakan abiye elbiselerde tüller ve işlemeler ölçülü bir iddiada kullanılmış. Aile ve yakın arkadaşların beraber olduğu ve aşkı kutladığı bu özel günün ışıltılarını barındıran sıcak tonlardaki elbiselerde; taş işlemeler diagonal ve kibar bir yaprak şeklinde kullanılmış. Tek omuz nişan elbiseleri 2020 yılında en çok tercih edilen modellerin başında gelecek.

Bu yılın trend renkleri arasında uçuk pembeden, pastel tonlara kadar birçok renk bulmak mümkün. Payet ve işlemelerin ahengini sade mücevherlerle bir araya getiren gelin adayları zarif dokunuşlarla nişan günlerini unutulmaz kılacak. Oleg Cassini; 2020 yılında nişan elbisesi trendleri arasında iddiasını koruyan tek omuzlu işlemeli elbiseleri görmeden; gelin adaylarına kararlarını vermemeyi öneriyor.

Romantik siyahı Alternatif Kalıplarla Buluşuyor: 2020 Kokteyl Tipi Nişan Elbisesi çiçeklerle dolu olacak

Asimetrik kalıplarla birleşen zarif çiçek detaylarına eşlik eden siyah; kokteyl tipi nişan elbisesi arayan gelin adayları için oldukça farklı bir seçenek sunuyor. Fiyonk detaylı göğüs kalıbına eşlik eden gelin adayları; fırfırlı etekler ile adeta bir Flemenk şarkısının en güzel ezgisine benzeyecek. Diz altından bileklerin zarafetinin görünmesine izin veren etekler asimetrik bir kesime sahip. Vücuda tamamen oturan bu elbiseler hem hareket arayan hem de minimal görünmek isteyen gelin adayları için ideal modeller arasında yerini alıyor.

Hareketli Straplezlerle Neşeli Bir Dans!

Bu sezon geleneksel straplezler farklı çeşit ve alternatiflerle karşımıza çıkıyor. Gelinlik ve nişan abiyeleri arasında en çok tercih edilen modellerin başında gelen straplez elbiseler bu sezon ince detaylar ve süslemelerle daha çekici bir görünüme imza atıyor. Çiçek motifityle boyutlandırılmış ve göğüs bölgesine yerleştirilmiş gövde süslerine beli tamamen saran şifon ince bir kemer detayıyla eşlik ediyor. Hem modern hem de hareketli bir görünüm yaratan hareketli straplez detayları, neşeli bir dansın baş rolünü kapmaya hazır!