ÖzdilekPark İstanbul’da Oğuzhan Koç Rüzgarı

oğuzhan koç

İstanbul’un en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden biri olan ÖzdilekPark’ta 22 Eylül Cumartesi günü sevenleriyle buluşan Oğuzhan Koç sevilen şarkılarını seslendirdi. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Oğuzhan Koç’a şarkıları sırasında dinleyenleri de eşlik etti.

ÖzdilekPark İstanbul, Türk pop müziğinin genç ve yetenekli sanatçısı Oğuzhan Koç ’u hayranlarıyla buluşturmanın keyfini yaşadı.

Yaz boyunca konserlerine hız kesmeden devam eden başarılı sanatçı Oğuzhan Koç, ÖzdilekPark İstanbul’da sahne aldı. Konser alanını hınca hınç dolduran müzikseverler sanatçının bütün şarkılarına coşkuyla eşlik etti. Seyircilerle yapmış olduğu samimi ve esprili diyaloglarla konsere başlamadan önce sevenlerinin yüzünü güldüren Oğuzhan Koç, konseri AVM’nin en üst katından izleyen izleyicilere “oo bütün İstanbul buradaymış, oradan konser mi izlenir ya ben Mustafa Ceceli’yim inanın” diyerek etkinlik alanındaki herkesi kahkahalara boğdu. Kendi telefonu ile izleyicileri videoya alan ünlü şarkıcı, hayranlarıyla birlikte ‘Küsme Aşka’ şarkısını söyledi

22 Eylül Cumartesi günü saat 19.00’da gerçekleşen konserde, “Beni İyi Sanıyorlar” ve “Vermem Seni Ellere Vermem” gibi sevilen şarkılarını seslendiren OğuzhanKoç, konser öncesinde ÖzdilekPark İstanbul instagram hesabını takip eden 3 şanslı seveniyle tanıştı.