Poppy Ve The Ringo Jets Aynı Gün İki Ayrı Konser İle Babylon’da

poppy

ELEKTROPOP MÜZİĞİN AMERİKALI GENÇ TEMSİLCİSİ POPPY VE SAHALARA GERİ DÖNEN ROCK’N ROLL GRUBU THE RİNGO JETS AYNI GÜN İKİ AYRI KONSER İLE BABYLON’DA

Elektropop müziğin Amerikalı genç temsilcisi ve Youtube fenomeni Poppy, 3 Ekim Çarşamba günü saat 19.30’da Babylon’da! 2014 yılında Youtube üzerinden yayınladığı videolarıyla internet ve gençler arasında bir fenomen olan Poppy, The CUT, Paper ve BuzzFeed gibi yayınlar tarafından “Youtube çağının Warhol”ü ve “Pop müziğin geleceği” şeklinde tanımlanıyor. 2017 senesinde ilk stüdyo albümü Poppy.Computer’ı yayınlayan sanatçı, Rolling Stone’da senenin en iyi 20 albümü arasında gösterildi. J-Pop ve K-Pop gibi global tarzların prodüksiyon biçimlerini Amerikan pop müziğine uyarlayan Poppy, ilk Avrupa turnesi “Am I A Girl?” kapsamında, kendine has Internet-pop tarzı ile Türk müzikseverlerle buluşuyor.

Yerli sahnenin rock’n roll grubu The Ringo Jets özgün performanslarıyla 3 Ekim Çarşamba akşamı saat 21.30’da Babylon’da sahne alıyor. 2012’de İstanbul’da kurulan The Ringo Jets, eksiksiz rock’n roll sound’larıyla kendi nesillerinin ruh haline tercüman olmaya devam ediyor. Hızlı çıkışlarıyla Primavera Sound, Transmusicales gibi büyük sahnelerde yer alan ekip; 2014’te kendi isimlerini taşıyan ilk albümlerini Tantana Records etiketiyle yayınladı. “Full Stash”, “The Baba” adlı single’larını paylaşan The Ringo Jets’in “Open Sesame” adlı yeni albümü önümüzdeki aylarda yayınlanacak.

Biletler, Mobilet iOS ve Android uygulamaları ile mobilet.com üzerinden ve Babylon Gişe’den satın alınabiliyor.