Qurabiye’den Butik Pastalar!

butik pastalar

Butik pastalar, tasarımlarıyla göz doldururken, lezzetiyle damaklarda unutulmaz izler bırakacak.

Lezzetini uzun süre unutamayacağınız tatlı anların yaratıcısı Qurabiye, özel günlerinizi Butik Pasta ile taçlandırıyor. İnce ince özenle işlenerek hayalleri gerçeğe dönüştüren pastalar, tasarımlarıyla göz doldururken, lezzetiyle damaklarda unutulmaz izler bırakıyor.

Pastadan cupcake’e, kurabiyeden çikolataya kadar her bir ürününe özel anlamlar yükleyerek, tüm anları lezzet ve sunumla taçlandıran Qurabiye, Butik Pastalarıyla sevdiklerine en özel sürprizi yapmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Doğum günlerinden, özel kutlamalara kadar hayatınızın unutulmaz karelerini, sevdiklerinizle paylaşacağınız en anlamlı Butik Pastalar, misafirlerin hayallerinden ilham alınarak tasarlanıyor. Tabiattaki halleriyle yarışacak doğallıkta, kokusu üstünde, taptaze Butik Pastalar, özel günlerin unutulmaz anlarını daha da unutulmaz kılıyor. Bakmaya doyamayacağınız Butik Pasta, etkinliklerin gözdesi olurken, Qurabiye farkıyla hayallerinize lezzet katıyor.

Yaklaşan yılbaşı gecesi için hediye arayışında olanlar için de ideal bir hediye seçeneği olan Butik Pasta, yeni yıl dileğinizin en tatlı sözcüsü olacak nitelikte.