Ramazan’ın Geleneksel Lezzetleri Carême Restaurant’ta

Ramazan’ın Geleneksel Lezzetleri Carême Restaurant’ta

Geleneksel Türk ve Osmanlı mutfağının birbirinden özel lezzetlerini Ramazan ayı için hazırlayan Carême Restaurant, düzenleyeceği açık büfe konsepti ile iftar buluşmalarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Kurumsal yemekler ve özel davetler için 1.000 kişiye kadar farklı kapasitelerdeki salonlarıyla hizmet veren Wyndham Grand İstanbul Levent ise Ramazan’ın o mistik havasını yaşadığınız adresin ismi oluyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent bünyesinde hizmet veren Carême Restaurant, geleneksel Türk ve Osmanlı mutfaklarından özenle seçilmiş birbirinden lezzetli tatları, Ramazan ayı boyunca misafirleriyle buluşturuyor.

Ramazan bereketinin paylaşıldığı yer…

Ramazan ayına özel hazırladığı tatlarını kusursuz hizmet ve şık dekorasyonla taçlandıran Carême Restaurant, yöresel lezzetleri de Ramazan menüsüne ekleyerek lezzet tutkunlarını cezbetmeye hazırlanıyor. Ramazan ayı boyunca devam edecek zengin açık büfesi ile Carême Restaurant, ailece yenecek iftar yemeklerinin en sevilen adresi oluyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent ise Ramazan’da misafirlerini seçkin iftar menüleri ile karşılıyor. Kurumsal yemekler ve özel davetler için 1.000 kişiye kadar farklı kapasitelerdeki salonlarıyla hizmet veren Wyndham Grand İstanbul Levent, sınırsız meşrubat ve çay servisi eşliğindeki Türk ve Osmanlı mutfaklarından seçilmiş zengin iftar menü seçenekleriyle Ramazan’ın o mistik havasını yaşadığınız adresin ismi oluyor.

İstanbul’un iş ve alışveriş merkezlerinin kalbi Levent’te direkt metro bağlantısıyla ziyaretçilerine rahat bir ulaşım ve kusursuz bir konfor yaşatan Wyndham Grand İstanbul Levent, Ramazan ayında da damak tadını önemseyenlerin uğrak yeri oluyor.

Carême Restaurant’ta Açık Büfe İftar Yemeği Kişi Başı; 110 TL+KDV. Detaylı bilgi ve rezervasyon: 0850 755 88 88- careme@wyndhamgrandlevent.com

Wyndham Grand İstanbul Levent’te kurumsal ve grup yemeklerinizde İftar Menüleri kişi başı 100 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 386 10 00 – banquet@wyndhamgrandlevent.com