Rap Müziğin Dünyaca Ünlü İsmi Wiz Khalifa İlk Kez İstanbul’da!

wiz khalifa

Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Wiz Khalifa 4 Temmuz’da ilk kez İstanbul’da!

İlk albümü Show and Prove’u 2006 yılında çıkaran ve kısa süre içerisinde rap müziğin zirve isimleri arasına yükselmeyi başaran Cameron Jibril Thomaz, sahne adıyla Wiz Khalifa, 4 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta!

“Black and Yellow”, “Young, Wild & Free”, “We Dem Boyz”, “Roll Up” gibi onlarca liste başı şarkı ile başarısını katlayan; Furios 7 filmi için Charlie Puth ile birlikte yayınladığı ve 26 farklı ülkede 12 hafta boyunca liste başı kalmayı başardığı “See You Again” adlı şarkısıyla yalnızca YouTube’da 3,5 milyara yakın dinlenen ve bu başarısını Grammy ve Golden Globe adaylıklarıyla taçlandıran Wiz Khalifa, ilk Türkiye performansını sunmaya hazırlanıyor!

Yalnızca kendi hit şarkıları ile değil, aynı zamanda Bruno Mars, Maroon 5, The Weeknd, Snoop Dogg, will.i.am, Imagine Dragons, Miley Cyrus gibi dünya starlarıyla birlikte yayınladığı çalışmalarla bir fenomen haline gelen dünyaca ünlü rap müzik sanatçısı Wiz Khalifa’nın 4 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek ilk Türkiye performansına davetlisiniz!

Wiz Khalifa’nın iki saatlik muhteşem canlı performansına sahne olacak etkinliğin tam programı çok yakında!

16:00 – 18:00: Yakında
18:00 – 20:00: Yakında
20:00 – 22:00: Yakında
22:00 – 00:00: Wiz Khalifa

VIP Lounge: VIP Lounge alanı sahneyi en iyi görüş açısına sahip olup VIP Lounge alanına bilet satın almış kişiler ayrıcalıklı giriş ve tüm alanları kullanma hakkına sahiptir. VIP Lounge biletleri tek kişiliktir.

Wiz Khalifa’nın performansı 22:00 – 00:00 arası gerçekleşecek olup katılımcılar 22:30’a kadar istedikleri saatte etkinliğe giriş yapabilirler.