Regnum Carya Sevgililer Günü

Tüm özel günlerde olduğu gibi Regnum Carya Sevgililer Günü’nde de konuklarına ayrıcalıklı bir program sunuyor. Bu yıl “Doğayı sevginizle besleyin” mottosuyla Sevgililer Günü’nü çok daha özel kılan Regnum Carya, kalp şeklindeki tohum kartlarını konaklayan çiftlere armağan ediyor. Regnum Carya, sonsuz aşka yelken açan tüm çiftleri bekliyor.

Regnum Carya, yeni yılın ilk özel günü olan Sevgililer Günü’nde ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatıyor. İlk andan itibaren çiftlere unutamayacakları bir 14 Şubat seremonisi sunan Regnum Carya, havaalanında VIP transferle karşıladığı çiftleri son ana kadar özel hissedecekleri bir programla keyiflendiriyor. Otele geldikleri andan itibaren şık bir karşılama deneyimleyen çiftleri, konaklayacakları Luxury Room’da kalp şeklindeki tohum kartlar karşılıyor.

Tohum kartlarına dileklerini yazan çiftler daha sonra lobideki sevgi ağacına asıyorlar. Filizlendirilen tohumlar önce fidana sonra da Regnum Carya ormanına dikilerek doğaya can veren ağaçlara dönüşüyor. Çiftlere özel sevgililer günü paketinde sürprizler bununla da bitmiyor. Çiftler, romantik şarkılar eşliğinde Sevgililer Günü yemeği yedikten sonra geceyi müzik ve dansla zenginleştirilen eğlenceli bir partiyle sonlandırıyor.