Renault ve Getir’den Kapıda Test Sürüşü Kampanyası

renault

Getir ve Renault, dünyada ilk kez test sürüşünü dakikalar içinde kullanıcının ayağına getiriyor.

Akıllı telefon uygulaması Getir, teknolojik geliştirmelerine her geçen gün yenisini ekleyen Renaultişbirliği ile Türkiye’de daha önce yapılmamış inovatif bir projeye imza atıyor. Yapılan işbirliği kapsamında Getir ve Renault, dünyada ilk kez test sürüşünü dakikalar içinde kullanıcının ayağına getiriyor.

“Getir de getirsin; Renault Megane test edilsin!” sloganıyla kullanıcıyla buluşan işbirliği kapsamında artık Getir kullanıcıları, İstanbul’da hafta içi 18.00-22.00; hafta sonu ise 12.00-22.00 saatleri arasında anında RenaultMegane Sedan’ı test edebiliyor. Getir ana menüsünde yer alan “Test sürüşü” kategorisi ile uygulama üzerinden test sürüşü imkanı veren bu inovatif işbirliği, teknoloji ve otomobil meraklılarına hızlı ve kolay bir şekilde Megane Sedan’ı test etme fırsatı sunuyor.

Getir uygulaması ile tüm kullanıcılar, İstanbul’un her noktasından “Megane Sedan’ları Getir” diyebiliyor ve dakikalar içinde test sürüşüne başlayabiliyor. İnovatif bir çalışma sonucu ortaya çıkan bu kampanya ile test sürüşü için bayiye gitmeye de gerek kalmıyor.