Samsung’dan Saçma Apple Reklamı!

Samsung'dan Saçma Apple Reklamı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, ‘Upgrade the Galaxy’ serisi videolarına bir yenisini daha ekledi. Yeni videosunda da Apple’ı karalama çalışmaları devam ediyor.

Samsung’dan Saçma Apple Reklamı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, ‘Upgrade the Galaxy’ serisi videolarına bir yenisini daha ekledi. Ancak yeni reklamda yine saçma Apple göndermelerine yer veriyor. Hatırlarsanız daha öncesinde de Samsung, yayınlamış olduğu bir reklamda iPhone 6 ile S9+’ı karşılaştırmıştı. Yeni video da ise Samsung, Apple’ın indirme hızına takmış durumda.

Şirketin yeni videosundaki hedefi yine akıllı telefon pazarındaki en büyük rakibi olan Apple ve onun mevcut olan iPhone X modeli.

Video Apple Store’da Apple’ın 10. yıl özel telefonu olan iPhone X’u inceleyen bir kadın müşteri ile başlıyor. Durdukyere bir an da iPhone X’in en yüksek indirme hızına sahip olmadığını söylüyor. Görevli ise cihazın iPhone 8’den daha yüksek bir indirme hızına sahip olduğunu belirerek kaçamak cevap veriyor.

Gelen müşteri, bu cevaptan memnun kalmıyor ve iPhone X’in Galaxy S9 modelinden daha yüksek bir indirme hızına sahip olup olmadığını soruyor. Mağaza görevlisi ise bu soruya cevap veremeyerek şekilden şekle giriyor ve video sonlanıyor. Bu da Galaxy S9’un daha yüksek bir indirme hızına sahip olduğunu gösteriyor.

Bakalım Samsung’un bu marka karalama çalışmaları daha ne kadar devam edecek merakla bekliyoruz.