Sanat Performance Sahnesi Temmuz Ayında Dopdolu

sanat performance

Müzik ve eğlencenin yeni adresi İstanbul’un en büyük ve en konforlu etkinlik mekanı “ Sanat Performance ” Temmuz ayı boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yaparak farklı müzikal yorumları açık havada dinleyicilerle buluşturacak. Yaz enerjisini sahneye taşıyan partileri, DJ performansları ve birbirinden başarılı sanatçıların konserleri ile “ Sanat Performance ” sahnesimüzikseverlere sınırsız bir eğlence yaşatacak.

90’ların Türkçe Pop parçalarını özleyenleri bir araya getirecek olan, “ Türkçe pop partisi ”3 Temmuz Salı günü 21.00’da “Sanat Performance” ta müzikseverlere unutulmaz anlar yaşayacak.

Modern zamanların ozanı, birbirinden güzel şarkıların yaratıcısı, Türkiye’nin en özgün yorumcularından Hüsnü Arkan sevilen şarkılarıyla 4 Temmuz Çarşamba günü 21.00’da “Sanat Performance” sahnesindesevenleriyle buluşacak.

Şarkılara getirdiği başarılı yorumlarla bilinen ve sosyal medyada fenomen hale gelen Eda Baba, 5 Temmuz Perşembe günü 21.00’da sevenleriyle buluşacak.

“Bir Gece Yarası” adlı yepyeni albümüyle dönüş yapan rock grubu Zakkum, 6 Temmuz Cuma günü 21.00’da Beyoğlu Nevizade sokağının en iyi canlı performans mekanı olan “ Sanat Performance ” ta sevenleriyle buluşacak.

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Yaşar, 7 Temmuz Cumartesi günü 21.00’da geçmişten bugüne uzanan şarkılarıyla “ Sanat Performance ” sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.