Şehrin Spor Festivali Sweat Fest Seni Bekliyor!

sweat fest

5-6 Mayıs’ta tüm sporseverler Tersane İstanbul, Haliç’e! Çünkü Türkiye’nin en geniş kapsamlı spor festivali Sweat Fest; unutulmayacak, yepyeni deneyimlerle şehre ve sana enerji getirecek!

Birbirini harekete geçiren, destekleyen ve motive edenlerin buluşması için tasarlanan Sweat Fest; bu yıl geçen seneye farkla dopdolu bir program ile tam iki gün sürecek! Bu sebeple spor ve eğlence ile iç içe geçecek festival çevresinde endorfin oranının yüksek olacağı tahmin ediliyor.

Sweat Fest, spora dair tüm bilgileri tek ve kolay ulaşılır bir platformda toplayan SWEATers App tarafından hayata geçirilen bir festival.

İstanbul’un merkezinde daha önce hiç yaşanmamış şekilde farklı spor branşlarının bir araya geldiği, açık havada aktif olarak spor yapabileceğin Sweat Fest; plaj alanı, koşu, SUP, yelken, fitness, kürek, dans, boks, basketbol, plaj voleybolu, CrossFit, cycling, kaykay, yoga, pilates, duvar tırmanışı, çocuk etkinlikleri, spor mağazaları, sağlıklı yeme-içme noktaları ve konserlerle tam sana göre!

İster sporu bir yaşam tarzı olarak yaşıyor ol, ister spora başlamak için küçük bir motivasyon peşinde… #HADİ şehrin ilk ve tek spor festivalini kaçırma!

Detaylar için Android ve IOS mağazalarından SWEATers uygulamasını indirebilirsin.