Şehrin Yaz Akşamlarındaki Kaçış Noktası

Ukiyo Lounge

Fairmont Quasar Istanbul’un beşinci katında yer alan ve Asya mutfağının yanı sıra, benzersiz Boğaz manzarasıyla da öne çıkan Ukiyo Lounge & Bar, yaz akşamlarının şehirdeki kaçış noktası…

Ukiyo Lounge & Bar, Uzak Doğu’nun geleneksel lezzetleri, taze ve eşsiz malzemelerin yaratıcı kullanımı, benzersiz sunumları ve leziz kokteyleriyle yaz boyu kentin vazgeçilmez eğlence ve gurme adreslerinden biri olmaya hazır.

İstanbul’un en cool mekanı Ukiyo Lounge & Bar, Marcel Wanders imzalı sıra dışı tasarımıyla bu yaz İstanbul gecelerinde çıtayı yükseltiyor. Japonca “Yüzen Dünya” anlamına gelen Ukiyo, Asya mutfağının kadim geleneklerinden yola çıkarak oluşturulan ve dünü yarına bağlayan “Asia Tomorrow” konseptli lezzetleriyle de İstanbul’da benzeri görülmemiş Uzak Doğu lezzet deneyimi sunuyor.

Yoğun iş temposu ve şehrin kalabalığından kaçmak isteyenler için, şehrin içinde bir vaha gibi olan Ukiyo Lounge & Bar’da günün stresini lezzetli kokteyler yudumlayarak atabilir, eşsiz Boğaz manzarasını zirveden izleyerek İstanbul’un keyfine varabilirsiniz. Her Perşembe günü bir kadeh şarap eşliğinde sınırsız suşi geceleri de sizleri bekliyor

Benzersiz Uzak Doğu esintili lezzetleri deneyimlemek, gün batımının keyfini çıkarmak isteyenler için Ukiyo Lounge & Bar, şehrin yaz akşamlarındaki en yeni kaçış noktası.

https://www.fairmont.com/istanbul/