Sevdiğine Aşkını Anlatmanın En Tatlı Yolu

Gloria Jean’s Coffees, Şubat ayı boyunca aşkın rengi ile harmanlanan özel lezzeti “Red Velvet Cheesecake” ve her damak tadına uygun kahve çeşitleri ile birlikte sizleri bekliyor.

“Red Velvet Cheesecake” , sevdiklerine küçük ama tatlı bir hediye vermek isteyenlerin aşkına unutulmaz bir tat katmak için hazır!

Gloria Jean’s Coffees, Şubat ayına özel olarak kahve severler tarafından kahvenin yanına en çok yakıştırılan lezzet şöleni “Red Velvet Cheesecake”i soğuk kış günlerinde sevdiklerinin kalbini çalmak isteyen aşıklar için tekrar hazırlıyor.

Dönemsel olarak, Gloria Jean’s lezzetlerinin kaynağı olan AR-GE Merkezi’nin tarifleriyle oluşturulan altı brownie tabanlı, ortası frambuaz dolgulu peynir kreması ve üzeri krema ile lezzetlenen “Red Velvet Cheesecake” aşkın simgesini taşıyan kırmızı kalpli süsleriyle 14 Şubat aşıklarının kalplerine giden en tatlı yol olacağa benziyor.

Sevdiklerinizle paylaştığınız en özel anların tanığı olan Gloria Jean’s Coffees, özel harmanıyla hazırlanan en lezzetli kahveleri ve birbirinden leziz tatlı ve atıştırmalık çeşitleri ile sevgi dolu sohbetlere keyif katmaya devam ediyor.