Sevgililer Günü Romantizmini Kempinski Hotel The Dome Belek’te Yaşayın!

Akdeniz’in incisi Antalya’nın benzersiz atmosferinde uluslararası kalite anlayışı ile hizmet veren Kempinski Hotel The Dome’da, kendinizi ve sevgilinizi şehir stresinden uzakta birbirinden özel bakımlar ve mükemmel lezzetler ile şımartın.

Kempinski Hotel The Dome Belek’in ödüllü Spa’sında çiftler kendilerine özel hamam ve masaj paketleri ile rahatlama yaşarken The Dome Belek içerisinde yer alan Lale Restaurant‘da ise, “Şefin Romantik Akşam Yemeği” menüsü ile bir lezzet şölenine tanık olacaklar.

Tarihi ve sanatsal lüks anlayışıyla tasarlanan The Dome, Sevgililer gününe özel Paketleri ile sevgilileri özel ayrıcalıkları ile şaşırtacak. Her köşesinde sanatsal detayların bulunduğu ve ünlü birçok sanatçının eserinin yer aldığı The Dome’un girişinden itibaren sevgilileri özel kokteyl ve ikramları ile romantik bir ortam bekliyor.

Kempinski Hotel The Dome Belek hakkında:

Kempinski Hotel The Dome Belek, Akdeniz sahillerinin eşsiz kumsalı ve Toros dağlarının doğal güzellikleri arasında yaklaşık 40.000 m2 alan üzerine konumlanan bir butik otel olarak hizmet vermektedir. Sağlıklı yaşam, dinamizm ve huzura farklı bir anlayış getiren; Türkiye’deki en iyi Spa, Thalasso terapi, güzellik merkezi ve profesyonel golf sahalarına sahip Kempinski Hotel The Dome, 146 Oda, 1 Kral Dairesi, 17 Suite ve tamamı göl kenarında 16 adet Royal Villa ve 2 Presidential Villa ile toplam 400 yatak kapasitelidir.

Mimarisi Selçuklu dönemini yansıtan otelin 3.600m’lik Spa ve Thalasso merkezi, Türkiye’nin en lüks ve kullanıcı sayısına göre en büyük Wellness merkezi olma özelliğine sahiptir. Kempinski The Dome; Selçuk, Lale, Cilantro, Traders’ Spice ve Palm Pavilion Bar & Grill Restoranları ile Türk, İtalyan ve Asya mutfağının seçkin örneklerini sunmaktadır. Otelde, 74 m2, 106 m2 ve 56m2 büyüklüğünde, toplam olan 5 adet toplantı odasının yanı sıra daha büyük organizasyonlar için 573 m2 bir balo salonu bulunmaktadır.