Sihirli Ormanda Bir İlk; Tronic Showcase

Tronic Showcase

Sihirli Ormanda Bir İlk; Tronic Showcase,

Burn Enerji İçeceğinin katkılarıyla!

Sıcak bir yaz gecesinde Suma Beach büyülü ormanında dünyanın en önemli tekno etiketlerinden olan Tronic ile İstanbul’a ilk defa ayak basacak olan Showcase’i Burn Enerji İçeceğinin katkılarıyla ağırlıyor. 30 Haziran’da sihirli orman dans tutkunlarını Tronic Showcase bir araya getirirken, katılımcıları farklı bir deneyime davet ediyor.

1997’de Christian Smith tarafından kurulan Tronic Music kısa zamanda çok yol kat edip ikon haline geldi. Dünyanın en önemli festivallerinin afişlerinde en adı en üstte yazdıran Smith, festival ve kulüpler dışında her hafta yayınladığı Tronic Radio Show ile milyonlarca dinleyicisiyle buluşuyor. Bedrock, Cocoon, Drumcode gibi elektronik müziğin en önde gelen isimlerine müzikleriyle farklı tarzlar katan Smith’e 30 Haziran gecesi Frankfurt’un listeleri zorlayan ikilisi 2pole ilk İstanbul performansıyla eşlik edecek. Bu önemli isimlerle sınırlı kalmayacak gecede Ülkemiz önemli plak şirketlerinden Jeton Records’ un kurucusu ,kariyerinde 20. yılını kutlayan Ferhat Albayrak eşlik edecek.

Tüm dünyanın dinlediği, sayısızı birinciliğe sahip Tronic Showcase, 2pole ve Ferhat Albayrak ile elektronik müziğin gelecekteki ritimlerini dinlemek için 30 Haziran Cuma gecesi Suma Beach sihirli ormanına bekleniyorsunuz.

Türkiye’de ve dünyada elektronik müziğe yön veren Burn Enerji İçeceğinin birbirinden eğlenceli etkinliklerinden haberdar olmak ve hiçbirini kaçırmamak için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Instagram: https://www.instagram.com/burn_tr/

Instagram: https://www.instagram.com/bigburn.istanbul/

Twitter: https://twitter.com/bigburnistanbul

Facebook: https://www.facebook.com/BurnEnergy.tr/