“ Small ”, Bayramda Mandarin Oriental Bodrum’da Açılan Kai Beach’e Geliyor

Small

Uluslararası örnek projeleri ile tanınan RMA Group’un yeni üyesi KAI BEACH – BAR & RESTAURANT , Türkiye’nin cennet koyu Mandarin Oriental Bodrum’da, bayram boyunca plajı, özgün menüsü, iddialı kokteylleri ve Small’ un keyifli müziği ile misafirlerine benzersiz bir tatil deneyimi yaşatacak.

İstanbul Arnavutköy’de ismiyle müsemma “minik” bir gece kulübü olarak ortak müzik geçmişine ve yaşam kültürüne sahip rafine bir topluluğu ağırlayan “Small”, Şeker Bayramı boyunca Bodrum’da bu yaz evrensel bir buluşma noktası sunan Kai Beach ’e konuk oluyor.

Akdeniz güneşinin ve gün batımının keyfini Kai Beach’ te çıkaracak konuklar, Bayram süresince 15-16-17 Haziran tarihlerinde saat 18:00 itibari ile müzik sektöründe başarılı deneyimlere sahip Small DJ ekibi Ayhan Kıray ve Ozan Özer performansları ile güzel ve seçkin müzikler eşliğinde eğlenecekler. Leyla Olça’nın sahibi olduğu “Small”, bayram programının yanı sıra yaz boyunca hafta sonları da gece hayatının yillardir sevdiğimiz müzik geleneğini Kai Beach” de devam ettirecekler. Kai Beach resident DJ Kaan Demiral da tüm hafta boyunca, gün içerisinde DJ kabininde yer alarak misafirlere keyifli saatler geçirtecek.

Kai Beach, sektörün profesyonel isimlerinden RMA Group’un Operasyon ve Yiyecek & İçecek Direktörü Ayşem Saraçoğlu önderliğinde yepyeni bir tasarım ve tecrübeli bir ekibi ile bu yaz, Akdeniz mutfağını içeren plajı, restoran ve barı ile hizmet veriyor. 2010 yılında “En İyi Türk Sommelier” ödülüne ve Fransa ve Şili’de en iyi sommelier yarışmasında çeyrek finalist ödüllerine sahip olan Operasyon Müdürü Serdar Kömbe, tecrübeleri ile bir çok başarıya imza atmış Barlar Direktörü Murat Güney, Servis Direktörü Caner Yöntem ve Bar Şefi Vedat Akar misafirlere benzersiz bir servis sunarak bohem lüks bir deneyim yaşatacaklar.

Kai Beach, adını da evrensel kültürden ve insanlığın ortak mirasından alıyor. Kai Beach’e adını veren ve Hawai dilinde ‘Deniz’ anlamına gelen Kai kelimesi, birçok kültürde ve dilde de yer alıyor. İşte Kai kelimesinin bazı dillerdeki anlamları:

Çince’de “zafer”, Navajo Kızılderilileri’nde, ‘sögüt ağacı”, İskandinav ve Gal dillerinde “anahtarların sahibi”, Yunanca’da “dünya”, Norveççe’de “kutsal’, Güney Afrika dilinde “güzel”, Persçe’de “kral”, Maori ve Yeni Zelanda dillerinde “lezzetli yiyecek”, Etrüsk dilinde ise “mutlu”…