Sonbahar İçin Fantastik Bir Rota

ispanya turu

Endülüs ve İspanya’nın kadim tarihini keşfe dalın

Doğu ile batının bir sentezi olan Endülüs, İslamiyet’in Avrupa ile ilk kez tanışmasına ev sahipliği yapmasının ötesinde yeşili ve deniziyle muhteşem bir atmosfere sahip. Tarihte pek çok dine ve farklı kültürlere kucak açan bu kadim medeniyet, Türklere çok tanıdık olan Akdeniz kültürünün esintilerini de taşıdığı için Türkiyeli gezginlerin uğrak rotası. Bu farkındalıkla 1-4 Kasım 2018 tarihleri arasından düzenlediği Endülüs & İspanya tur programıyla Vizyon Turizm,  misafirlerinin bu kadim medeniyeti keşfetmesinin yolunu açıyor.

İspanya’nın güneyinde bir bölge olmaktan çok öte tarihi ve kültür mirasıyla gezginlerin uğrak noktası Endülüs, İber Yarımadası’nda yer alan egzotik kültürünün yanı sıra yeşili ve deniziyle muhteşem bir atmosfere sahip. Tarihin tüm detaylarına tanıklık etmek isteyenleri ağırlayan bu kadim şehir için Vizyon Turizm, misafirlerinin konforunu da düşünen tur programları düzenliyor.

Geçmişin izlerine tanıklık etmek için…

1-4 Kasım 2018 tarihleri arasından düzenlediği Endülüs & İspanya tur programıyla Vizyon Turizm, geçmişe yolculuk yapmak isteyenleri bu tarihi tur programına davet ediyor.  Güzel bir lokasyon olarak dikkat çeken Endülüs, tarihi eserleriyle gezginlerin beğenisini kazanıyor. Granada şehrinde, Dünya Miras Listesi’ne alınan Elhamra Sarayı tüm ihtişamıyla görenleri büyülerken, Cordoba’da ise Emeviler dönemi ait bir cami olan Mezquita Katedrali de, şehrin mutlaka görülmesi gereken sembollerinden biri olarak dikkat çekiyor. Doğu ile batının bir sentezi olan Endülüs’ün başkenti Sevilla’da ise muhteşem flamenko gösterileri izleyenlerin içini ısıtıyor. Tüm bu detaylarıyla her bir köşesi sanat eseri gibi olan Endülüs sokaklarında gezmeye doyum olmuyor.

Bu sonbaharda hem mistik hem de bir o kadar tanıdık bir atmosfer sunan Endülüs & İspanya turu, Vizyon Turizm’in başlangıçta ve bitişte dost kalma prensibiyle yürütülüyor. Bilet ve vize işlemleri, otel rezervasyonları, ulaşım ve rehberlik hizmetleri ile tam bir tur programı sunan Vizyon Turizm, misafirlerine keyif dolu bir tatil sunuyor.