Sonbaharda Lezzet Ve Müziğin Buluşma Noktası Four Seasons Hotel Bosphorus

Four Seasons Hotel Bosphorus’un sıcak ve şık atmosferiyle beğeni kazanan mekânı YALI Lounge, kış ayları boyunca misafirlerini lezzet ve müzikle buluşturuyor. Her çarşamba, günün yorgunluğunu atıp eğlenceli saatler geçirmek isteyenler ‘CelloVox’ ile müziğin tadını çıkarırken, hafta sonuna lezzetli bir başlangıç yapmak isteyenler ‘Sushi ‘N Roll’ ile cuma akşamlarını renklendirebilir.

Cumartesi akşamları ise ‘Ayşe Evrim’ YALI Lounge’ta misafirleri müzik dolu bir yolculuğa çıkartıyor. Zengin seçeneklerle yenilenmiş brunch büfesi ile Pazar Festivali ise şehrin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Boğaz’ın kıyısındaki muhteşem manzarası ile Four Seasons Hotel Bosphorus’un buluşma noktası olan YALI Lounge, samimi ve keyifli bir atmosferde sevdikleriyle buluşmak isteyen misafirlerini her çarşamba 20:00-23:00 saatleri arasında ‘CelloVox’ grubunun performansı ile karşılıyor. Büyüleyici çello sesinin eşlik ettiği dünya klasikleri, Pop, Swing, Jazz parçaları misafirlere keyifli dakikalar yaşatıyor. Çarşamba akşamlarına özel olarak otelin barmeni tarafından hazırlanan imza kokteyller ve onlara eşlik edecek lezzetli kanepeler müziğe eşlik ediyor.

YALI Lounge’ın özlemle beklenen Sushi N’ Roll, Cuma akşamlarına renk katıp, hafta sonuna güzel bir başlangıç yapmak isteyen misafirlerini bekliyor. Farklı damak tatlarına hitap eden, zengin büfesinde sunulun suşiler ve saşimiler her cuma 18:30-22:30 saatleri arasında sunuluyor. Lezzetli sushilere DJ performansı eşlik ediyor.

Yalı Lounge cumartesi akşamları ise Ayşe Evrim’in sevilen performansına ev sahipliği yapıyor.Evrim, Latin şarkıları, tangolar, chansonlar ve sürpriz potporilerden oluşan repertuarıyla 20.00-22.30 arasında müzikseverlere unutulmaz geceler yaşatıyor.

Zengin seçeneklerle yenilenmiş brunch büfesi ile lezzetli bir başlangıç yapan Four Seasons Hotel Istanbul Pazar Festivali, bu yıl brunch tutkunlarına Baş Aşçı Savaş Aydemir ve Pasta Şefi Adil Çakıcı’nın ekipleriyle birlikte hazırladığı farklı mutfak lezzetleri sunmaya devam ediyor.

12:30-15:30 saatleri arasında sunulan brunch, çok geniş bir yelpazeden ve farklı mutfak seçeneklerinden oluşarak pazar gününe festival coşkusu katıyor. Hoş geldin kokteyli ile karşılanacak brunch misafirleri sushi, döner, gözleme, istiridye lezzetleri ile buluşurken bu senenin sürprizi olarak Four Seasons Hotel Bosphorus’un tüm lezzet noktalarının menülerinden seçili özel içerikleri deneyimleme imkânı buluyor.

Pazar Festivali’nde brunch misafirlerine Sip Bar’da otelin barmeni tarafından hazırlanan içecekler, Anason 34’ün menüsünden lezzetli mezeler, Ocakbaşı’nın kebaplarından özel ikramlar, Aqua’nın farklı pişirme teknikleri ile hazırlanacak günlük balıklar bir arada sunuluyor. Yenilenen tatlı büfesinde ise 30 çeşit tatlı, dondurma istasyonu ve çikolata atölyesi ile tatlı konusunda artizan seçenekler misafirlerin beğenisine sunuluyor. Otel, misafirlere farklı lezzetleri sunarken, canlı müzik eşliğinde de keyifli dakikalar yaşatıyor.