SPAGO ISTANBUL 5. YILINI DÜNYACA ÜNLÜ ŞEF WOLFGANG PUCK

Spago İstanbul’un 5. yılı şerefine iki Michelin yıldızlı dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck, 1 Kasım Cuma akşamı düzenlenecek özel bir etkinlikte konuklarını ağırlayacak. Ünlü şef tarafından hazırlanacak menü ve sunumlar eşliğinde gastronomi dünyasının unutulmaz lezzetlerini deneyimleyecek olan konuklar, gece boyunca adeta lezzet şöleni yaşayacaklar.

Gastronomi dünyasının öncülerinden, mutfak sanatları, servis ve stil trendlerini belirleyen Spago, ünlü şef Wolfgang Puck’ın “çiftlikten masaya” felsefesiyle özgün bir lezzet kültürü sunuyor.

Spago Istanbul’un 5. yılı şerefine düzenlenecek etkinlikte konuklar, 35 yılı aşan Spago kültüründeki ikonik lezzetleri, Wolfgang Puck’ın özel olarak seçtiği içkiler ve keyifli anlatımları eşliğinde deneyimleyecekler.

Nişantaşı’nın vazgeçilmez adresi The St. Regis Istanbul’un teras katında yer alan Spago’da gerçekleşecek etkinlik, sadece tek bir akşamda sınırlı sayıda konuğa sunulacak. Wolfgang Puck ile tanışmak ve dünyaca ünlü şefin kıtaları birleştiren imza yemeklerinin tadını çıkarmak için yerinizi ayırtın.

Bu eşsiz deneyimi kaçıranlar için Wolfgang Puck tarafından bir araya getirilen özel seçkiler, 3 Kasım’dan Aralık sonuna kadar Spago Istanbul’da misafirlerin beğenisine sunulacak.