Stranger Things 3 Setinden İlk Görseller Geldi!

stranger things

Netflix Originals yapımları arasında kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği dizilerden biri olan Stranger Things ‘in setinden ilk görseller geldi.

Netflix Originals yapımları arasında kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği dizilerden biri olan Stranger Things, her yaşta izleyiciyi kendisini çekmeyi başarıyor. Bildiğimiz üzere üçüncü sezon çekimleri Nisan ayından beri devam ediyor.

Yeni sezon hakkında henüz ne bir fragman ne de bir detay görebişmiş değiliz. Aylardır devam eden bekleyişi biraz da olsa çekilir kılan tek şey ise oyunculardan gelen açıklamalar ve yayınlanan bazı set fotoğrafları. Bu sadece diziler için değil filmler için de geçerli.

Son olarak dizinin sevilen karakterlerinden olan Eleven’ı canlandıran Millie Bobby Brown’un set görüntüleri paylaşıldı.

Adeta dizide büyüyen oyuncular listesine giren Bobby, anlaşılan iyileşmiş durumda. Geçtiğimiz ay kaza geçiren ve dizinden yaralanan oyuncu, çekimlerin aksamasına sebebiyet vermişti.

Gelen bilgiler arasında sadece set görüntüleri yok. Üçüncü sezonda tüm karakterlerin bambaşka yönlerini göreceğimizi söyleyen Noah Schnapp (Will)’ın açıklamalarından sonra bu fotoğraflar, Eleven’ın ilk iki sezonun aksine çok daha sosyal ve normal bir karakter olacağı iddiaları doğuruyor. Ekim ayında seyircilerin beğenisine sunulması beklenen Stranger Things, bakalım bekleyenlerini memnun edebilecek mi?