Şubat Ayında Capacity AVM Çocuklar İle Cıvıl Cıvıl Parlayacak!

capacity avm

2-25 Şubat tarihleri arasında “çocuklara özel” birbirinden şahane etkinliklerin yer aldığı bu şölene tüm ziyaretçilerini davet ediyor.

Bakırköy’ün 10 yıldır buluşma noktası Capacity AVM, etkinlikleri ile ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor. 2-25 Şubat tarihleri arasında “çocuklara özel” birbirinden şahane etkinliklerin yer aldığı bu şölene tüm ziyaretçilerini davet ediyor.

Zeka gelişimini destekleyen aynı zamanda el becerilerini de geliştiren bu etkinlik programında; 2-4 Şubat arası “Akıl ve Zeka Oyunları”, 10 Şubat Cumartesi “Kaşık Kukla Atölyesi, Çiftlik Evi Yapımı ve Boyama Atölyesi”, 17 Şubat Cumartesi “Tuval Boyama ve Magnet Boyama Atölyesi”, 18 Şubat Pazar “Benim Odam Kapı Süsü ve Kanatlı Uçak Yapım Atölyesi”, 24 Şubat Cumartesi “Amazon Hayvanları ve Deniz Canlıları Boyama Atölyesi”, 25 Şubat Pazar “Ahşap Boyama Atölyesi” aktiviteleri Şubat ayında sizleri bekliyor olacak.

Aileniz ile dopdolu bir Şubat ayı geçirmek için tüm etkinliklere 14.00-15.00, 15.30-16.30 ve 17.00-18.00 saatleri arasında etkinlik alanı B1 katında katılabilirsiniz.